Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mióta "megszülettek" a kiskuty...

Mióta "megszülettek" a kiskutyáink, az "apa" kutya folyton az ajtójuk előtt van, minden áron be akar menni. Miért?

Figyelt kérdés
Tudja,hogy az övéi? Mert másik fiú kutyánk is van, de őt nem érdeklik a kicsik....mit akar vajon? Rendesen meg van kattanva
2012. ápr. 21. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
Csak ott bukott el az egész, hogyha nem vagy tenyésztő, akkor nem kéne szaporítani...
2012. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Neked miért baj az, ha van még plusz 2 kutyánk? Nem hinném, hogy mi vagyunk az egyetlenek ebben az országban, akiknek nem azért született kutyája, hogy eladja... És azt sem értem, miért vannak ilyen emberek, akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem a kákán is csomót keresnek....
2012. ápr. 21. 23:04
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Annyira unalmas már ez a tenyésztős szaporítós szöveg. Ma, 2012-ben már nem ellhet meg az ember saját kutyája csak úgy? Nem az ész nélküli szaporításról beszélek, akik a piacon árulják a szerencsétleneket.
2012. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
A kutyatenyésztés egy 'szakma'. Úgyhogy nem, nem ellhet meg az ember kutyája 'csakúgy'. Főleg nem így, hogy ennyi kutya van a menhelyeken.
2012. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Gondoltam miután már válaszoltam a kérdésre, megírhatom a véleményem. És miért zavar? Mert tele vannak a menhelyek, és az utcák kóbor kutyákkal az ilyen kis hobby almok miatt. Mondd, legalább törzskönyvesek?
2012. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha beengeded, és vigyázol, az anyakutya ugyis morogni fog, mert félti a kicsinyeit, és ilyenkor a kanok nagyon meghunyászkodóak tudnak lenni:) baj nem lehet, kiváncsi.
2012. ápr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) A jószándékúakat persze sokkal jobban :) A kukacoskodóak nem nagyon izgatnak már.

Ma megmutattam neki az egyiket, nem bántotta, csak szaglászta. Inkább az anyakutyával volt elfoglalva:)

2012. ápr. 22. 10:57
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

Nálam a kan 2 hétig nem evett rendesen, mikor megszülettek a picik.


A nem a kérdésre válaszolóknak:

Akik itt hangoztatják, hogy szűrés nélküli kutyákkal minek "szaporítani", a házastársukat is elvitték szűrésekre családalapítás előtt, ugye? Micsoda képmutatás... Nézem a mai fiatalságot, 60-70 % bokasüllyedéses, csámpás, mert a szülők csecsemőkorban nem figyelnek oda rájuk, itt meg páran a tanyasi kutyákat szűretnék? Biztos csak én nem értem...

2012. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem, csak óvatosan. Bár papagájokkal, de annak idején azoknál is annyira kíváncsi volt a hím a fiókákra, hogy ahogy a közelükbe férkőzött, a tojó megskalpolta, kinyírta az "apukát"... Állati ösztön.
2012. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!