Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a kutyaiskoláról mi a...

Erről a kutyaiskoláról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Főleg az ÖV oktatás érdekel.

És helyileg hol van?



2012. ápr. 22. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem lenne hülye ötlet leírni, hogy melyik iskoláról van szó.
2012. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adom :DDDD
2012. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat a linket kihagytam:

[link]

2012. ápr. 22. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem nevezném hagyományos értelemben kutyaiskolának. Nem ismerem őket még hallomásból sem, de így első ránézésre én nem érzem meggyőzve magam, de hát kinek hogy, attól hogy nekem nem jön be elsőre attól még másnak lehet szimpi. :)

Nekem is nagyon hiányzik, hogy még az sem derül ki az oldalán, hogy melyik megyében elérhető, kevés az a telefonszám meg ímél cím.


Ha neked szimpi hívd fel azt a számot

2012. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ránézésre ez nem kutyaiskola, hanem egy vagy több remélhetőleg képzett szakember házhoz megy és úgy oktat. Nem olvastam végig a honlapot, de már a fejlécben is az szerepel, hogy "kutyakiképzés kiszállással". Illetve a menüpontokból még az is kiderül, hogy bentlakásos oktatást is vállalnak, de az biztos, hogy nem iskoláról van szó.
2012. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan irányvonal, ami szembe megy a mai divattal és a tömegigények helyett egy kis számú csoportot igyekszik kiszolgálni. Az átlag kutyásnak nemhogy nincs erre szüksége, de kifejezetten ennek ellenkezője a célja. Bennem fel se merülne, hogy ilyen kiképzést kapjon a kutyám!
2012. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!