Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről erről...

Mi a véleményetek erről erről a kutyaiskoláról?

Figyelt kérdés

--> [link]

8 alkalmas bérlet 6000Ft. Ez jó vagy rossz a többi iskolához képest? Agility, ilyesmi van? Mert a tanfolyamok, árak között nem láttam, a csak a leírását.

[link] ez ugyanaz az iskola, mert a címük azonos, de minek lenne két oldala ahol semmi összefüggés nincs??? Vagy én olvastam valamit félre, mert nagyon nem értem :D


2010. febr. 2. 01:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi :S csak 1 darab 'erről'
2010. febr. 2. 01:38
 2/14 Catz ***** válasza:
100%

A 6000.- egy 8alkalmasra szerintem roppant jó ár, a Népszigeti kb. 30.000.- os 6hetes, heti 2 alkalmas kiképzéshez szerint.


A két honlap nem ugyanaz, az egyik a Hobbi Kutyaiskola a másik a Heroszos :)

2010. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem tanfolyamnak tűnik. Így lehet, hogy hónapokat töltesz a kezdő csoportban, mire átengednek a haladók közé. Érdemes ezen is elgondolkozni. Az ár ehez képest viszonyul jónak vagy rossznak.
2010. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De akkor miért ugyanaz a címük és ez a Heroszos akció? :S

Miért lennék ott annyit? Amúgy már ki vannak képezve a kutyáim, a kezdő szintet mindegyik tudja, azért mennénk hogy kutyásokkal ismerkedjek, és hogy finomítsunk a dolgokon, de inkább ugródeszkának kéne a kutyás élethez, versenyekhez, ha valamelyikben jók a kutyáim.

2010. febr. 2. 14:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem menj el, és próbáld ki, az ára nem tünik rossznak.

ha kiképzettek a kutyáid, akkor bizonyosan van róla fogalmad, mi a jó, és mi a rossz, és van elképzelésed, hogy szeretnél a továbbiakban haladni. Ehhez mérten dönts. nem mindenkinek ugyanaz a jó.

2010. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi, azért megnyugodtam, mert sok helyen nincs kiírva az ár, így nem tudom mihez viszonyítani.

De így jó lesz, mert az első óra úgyis ingyen van!

Azért ha valaki még ír ide, akkor elmondhatja hogy ő mennyiért jár Pest közelében! :)

2010. febr. 2. 14:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én jártam ebbe a suliba a kutyámmal. Nekem tetszett. Most már vizsgázni is lehet náluk.

A két suli amúgy különböző, csak egy helyszínen van. Én a Herosz-ba jártam. Nekem nagyon tetszett az is, hogy nem tanfolyam, tehát akkor mész, amikor tudsz vagy ráérsz, ha valamiért kimarad egy-két alkalom, akkor sem úszik el a pénzed. A haladóba nem átengednek, hanem javaslatot tesznek, ha már elég ügyes a kutyád. Ők úgy vannak vele, hogy akkor lépj tovább, mikor már elég felkészültek vagytok a kutyával és náluk mindenki a saját tempójában halad, aki el tudja sajátítani a dolgokat 1 hónap alatt az 1 hónap után lép tovább, akinek 4 hónap kell, az azután. Nekem nagyon tetszik ez a rendszer. És nincs popsi lenyomás, rángatás, kedves, barátságok módon bánnak a kutyákkal!

És végül, de nem utolsósorban árban is nagyon jó. Én szívből ajánlom. :)

2010. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért remélem csinálhatom ahogy én akarom, mert vallom, hogy pusztán kedvességgel nem lehet profi szinten megtanítani. Legalábbis az én kutyáim lelkesedése nem törik le a fenéklemonyástól.
2010. febr. 2. 15:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megszólnának ezért. Amíg nem vered a kutyád és nem vagy brutális, addig minden kutyákhoz értő, normális ember van olyan rugalmas, hogy elfogadjon más, jó dolgokat is, ami eltér az övéktől. Ez is a jó iskola ismérve, hogy mennyire rugalmasak a kiképzők és nem csak egy, a saját módszert akarnak ráerőszakolni mindenkire. Egy jó kiképző szerintem rugalmas kell hogy legyen és mindig olyan technikát ajánljon, ami az adott kutyának a legmegfelelőbb.
2010. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A két suli tényleg különböző. Én a kutyaiskola.net-es suliba jártam és nagyon jó! A kiképző tényleg ért a kutyákhoz, állandóan továbbképzésekre jár, a legmodernebb módszereket alkalmazza, nekem bevált. Agility van, de télen használhatatlan a pálya, ezért most nincsenek edzések. Amúgy a Herosz suli kiképzője is eredetileg ebbe a suliba járt. Szerintem neked is tetszeni fog, mert nem olyan a kiképző, hogy elzárkózik mások ötleteitől és csak egyféle módszert tart jónak, de amit mond, azt érdemes megfogadni, mert tényleg ért hozzá!
2010. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!