Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs probléma. Túlaggódom?

Kullancs probléma. Túlaggódom?

Figyelt kérdés
Kb. két és fél hete találtunk egy kullancsot a kutyámban, kiszedtük, nem szakadt bele a feje. Maradt egy kicsi seb utána, picit vérzett is de pár napon belül eltűnt. Most viszont két napja észrevettem, hogy egy kis csomóféleség van a kullancs helyén. A bőrén nincs se seb, se folt, semmi, csak mintha belül lenne vmi. Nem bágyadt, jól eszik, szaladgál, szóval ezenkívül nincs semmi baja. Azon is gondolkoztam, h úgy egy hete kapott kullancs elleni nyakörvet. Lehet, hogy az miatt van? Vagy a kullancs miatt? Elvigyük állatorvoshoz vagy csak túlságosan aggódok?
2012. ápr. 22. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ennyire aggódni. Írtad hogy eszik, iszik, szaladgál szóval nagy gond nem lehet. Volt már ilyn az egyik kutyámmal 2 éve tettem rá neki vizes ruhát ivott kamilla teát és 2 nap múlva visszahúzódott a csomó. (Neki is a kullancs helyén volt).
2012. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, most azért megnyugtattál egy kicsit! :) Még egyszer köszi a választ, kipróbálom a dolgot.
2012. ápr. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!