Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek örökbe fogadná...

Szerintetek örökbe fogadná valaki? Találhat egy ilyen kutya ideiglenest?

Figyelt kérdés

[link]



Előre bocsátom, nem a fészbukos-megosztós hangember vagyok.

Tudom, hogy ez nem hirdetői oldal, kérlek, nézzétek el nekem, ha ezzel elvettem pár másodpercet az életetekből, de mivel Atos ideiglenes gazdát keres, gondoltam, egy próbát teszek itt.


Én már jelentkeztem ideiglenesnek, de nekem nem adják, mert már 4 kutyám van és nem tudnám megadni neki most azt a figyelmet, amit igényel, most teljes embert kíván ez a kutyus.



Köszönöm, hogy nem jelentitek a kérdésemet, és csekkoljátok Atost!:)


2012. ápr. 22. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti. Nekem is van két mentett kutyám, rengeteg figyelmet kívánnak, de annyira jó látni a fejlődésüket, hogy azt semmilyen élmény nem pótolhatja.
2012. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy találhat, ha ilyen csupa szív kutyus ahogy le van írva, miért ne? Csodálatos munkát végeztetek vele, hogy így meggyógyult az a sok és hatalmas sebe, és lelkileg sem lett roncs, hogy még azok után is amiken átment (átmehetett) tud bízni az emberekben.


Sajna én nem vagyok ideiglenes, nem is azért írok, csak annyit akartam mondani, hogy le a kalappal előtted és a munkád előtt, hogy így a szíveden viseled Atosz sorsát.


Remélem, hogy mihamarabb végleges szerető gazdihoz kerül!

2012. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Igazából be kellett látnom, hogy hozzám tényleg nem jöhet ilyen "problémás" ideiglenes, a kutyával szúrnék ki...

De nyár közepére meg lesz a kiképzői papírom, és akkor szeretnék majd kijárni és ott képezni a kutyákat, gyógyítgatni a lelküket, hogy könnyebben találhassanak ideiglenesre vagy mégjobb végleges gazdára.:)


Csak már annyira várom, és olyan távolinak tűnik, Atosnak meg most kellene valaki:(:(:(



De küldjük neki a pozitív energiákat, nem hiszek benne, de hátha mukodik!:D

2012. ápr. 22. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a kájos lány nem? Amúgy megkérdezhetem, hogy hol tanulsz kiképzőnek? Csak érdekel és ezért. Előre is köszi!
2012. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jézus, túl sokat járok ide, ha már így be tudtok azonosítani... de miből tudtad?:O


tükörsulis tanfolyamra jelentkeztem.

2012. ápr. 22. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:
4 kutyád van, mentett eb, na meg egy kis logika:D Én is túl sokat járok ide, azért tudtalak beazonosítani. Én is arra szeretnék majd jelentkezni, sok sikert neked is hozzá!
2012. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, Neked is!:D


Ha jól tudom, KIKVEZ I és II egy évben csak egyszer van, de nem biztos!

(Csak azért mondom, hogy ha idén akarsz jönni, nehogy lecsússz!:))

2012. ápr. 23. 00:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi, de én más úton közelítem meg. Nálunk a tükörsuliban a középfokú elvégzése után lehet oktatói munkát tanulni, pénzem pedig még úgyis csak jövőre lesz. De ami késik, nem múlik:)
2012. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jaaa!!:):)



hát, egy kalappal magunknak!:D

2012. ápr. 23. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!