Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszam? Taste...

Melyik tápot válasszam? Taste of the wild vs. Orijen vs. Acana

Figyelt kérdés

Itt vannak a tápok, illetve az összetételek, Ti melyiket vennétek? Kistestű kutyám van, kissé hízásra hajlamos, de igyekszem pont emiatt sokat mozgatni.


Taste of the wild tápok:

[link]

[link]

[link]

[link]


Orijen

[link]

[link]


Acana:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. ápr. 23. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Acana [link]


orijen [link]


en ebbol a kettobol valasztanak.estleg kerjel proba adagot es kostoltasd meg a kutyaddal.

2012. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pont most fogok Royal Canin-ról válatni valami másra. A Royal-nál az Acana is jobb és az Orijen is. Én is pont e kettő között vacillálok. Nekem is kistestű felnőtt kutyám van.


Az Orijen-ben egyértelműen nagyobb %-ban van fehérje, egyébként összetételben ugyanolyan jó, mint az Acana.


Szóval szerintem Orijen a jobb, én is azt választom, ezt most döntöttem el. :D


Amúgy az Orijenből rossz terméket linkeltél be, mert kis termetű felnőtt kutyának ezt javasolja (különböző kiszerelésekben):


[link]

2012. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Most látom, hogy hízásra hajlamos, szóval a diétás termékek között ezt javasolta:


[link]


Diétásban nincs Orijen, csak Acana.

2012. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a taste of the wild tök jó, mi pár éve azt vesszük, nekünk bevált.
2012. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk az acana lamb & apple vált be a kistestű kutyámnál, bár nekünk nem hajlamos a hízásra a kutyánk..
2012. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!