Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy kinek milyen tapasztalta van ezzel a kennellel kapcsolatban?

[link]


Illetve a boxereseknek honnan van boxerük, és milyen egészségügyi állapotuk van?


(Van egy szuka boxerem, aki mellé majd szeretnék a távolabbi jövőben egy társat. Ő nem tenyésztőtől lett hozva, a nagyszülei törzskönyvesek, viszont minden rendben van vele, és tökéletesen egészséges is, szerencsénk volt. Azóta, hogy vele sok közös kutyás programra járunk, rájöttem, milyen bátor és bolond voltam, így ezúttal szeretnék biztosra menni és olyan helyről elhozni a párját (nem fedeztetni, a mostani már ivartalanittatva van rég). Szóval tisztában vagyok a felelősséggel, stb., van megfelelő mennyiségű időm és energiám lemozgatni, kutyasuliba fogunk járni, stb., sőt azóta kutyakiképzőnek tanulok, szóval az ilyesmi hozzászólásokat kérlek, mellőzzétek, köszönöm!)



2012. ápr. 19. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a második részére tudok válaszolni. Nekem innét van a boxerem:

www.boxersos.hu

Meghalt a gazdija, úgy került a Noéhoz. Egészséges, jól nevelt, imádom. Örülök, hogy örökbe fogadtam és főleg, hogy ő az enyém lehet egy életre!

2012. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Igen, a NOÉ fajtamentője is felmerült a latban,de ott szintén nem törzskönyves, kitudja, milyen szaporítótól jött kutyusok vannak, ergo a betegségekbe ugyanúgy bele lehet szaladni, mint amikor nemtenyésztőtől hozok kutyust, és emiatt nem tudom, merjek-e onnan kutyust hozni.


A te tapasztalatod viszont örömmel olvasom, köszönöm! :)

2012. ápr. 20. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Az én boxerem amatőr tenyésztőktől van, nekik ez volt az első almuk, de gyönörű és kiállítáokon is biztosan megállja majd a helyét, ha megnő. Teljesen egészséges, semmi baja. 10 hetes, kéthetente oltjuk.
2012. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen valóban nagyrészt szaporítók kutyái kerültek a fajtamentéshez. Mostanában viszont egyre gyakoribb a tk-es, családból leadott, egyébként egészséges boxer, sőt a kölyök is. Az okok látszólag sokfélék: nincs pénz, meghalt a gazdi, gyerek született.
2012. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tapasztalataitokat!

Kedves 2. hozzászóló! Melyik kennelről van szó?

2012. máj. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!