Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Gyors választ...

Mit csináljak? Gyors választ várok?

Figyelt kérdés
Kutyámat másodjára csípte meg a darázs? ugye az elsőnél még immunisak rá, de most megcsípte másodjára a szája belső részénél talán nem vagyok benne biztos hogy a nyelve is érintett, tüsszög, nem hagyja, hogy megnézzem.....vigyek dokihoz, vagy nem biztos, hogy feldagad neki?
2012. ápr. 24. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van calciumod itasd meg vele és várj ha nem hagyja abba akkor doki ha nincs akkor inkább most doki!
2012. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyelvét is megcsípte szerintem vidd dokihoz mert ha bedagad akkor nem fog levegőt kapni , mikor az enyémet csípte meg adtam neki kálciumot de szerintem vidd dokihoz !
2012. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azonnal nem tudtad dokihoz vinni és nem dagadt be és volt időd ide írni,akkor mire a dokihoz érnél vele ELMÚLIK

Ha prüszköl ki jön a fullánk és semmi baja nem lesz. Reméljük azt ,hogy neM a torok közelébe van a csípés.És azt,hogy tényleg darázs volt és nem pedig méh csípés.

2012. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha idaig nem dagadt be,nem hiszem hogy mar befog.de figyeld ot nagyon!!!amint a lelegzese nincs rendben agy valami furat eszlelsz a kutyuson azonnal doki!!!

az enyem allergias ra.ha bedagad bele is halhat azonnali orvosi segitseg nelkul.

2012. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Férjem bevitte, intubálták!! :(
2012. ápr. 24. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnalom:( de legalabb jobban lesz
2012. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ugye az elsőnél még immunisak rá"

Ezt nem tudom, hol hallottad, de jövendőbeli kutyáid érdekében felejtsd el. Ha a fején, száján csípi meg, az akárhanyadik is, életveszélyes, ha pedig bárhol máshol, az leginkább csak kellemetlen. Mindenesetre sosem azt kell számolgatni, hanyadik csípés, hanem ha nyaktól felfelé van, akkor rohanni dokihoz, egyébként meg lesni, és az első gyanús jelre rohanni dokihoz.

2012. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!