Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Yorkshire...

Mennyibe kerül egy Yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
normális helyről való, törzskönyves yorki kb 80-120ezer forint
2009. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, de nem normális helyről is lehet venni 150 ezerért.

Nézd meg a kenneleket a neten.

Kevés lesz ami tetszeni fog.

Én végül nem tenyésztőtől vettem két éve 40ért, egy nem törzskönyveset.

Mondjuk le lehetne törzskönyveztetni.

Meg is látszik a különbség!

Nincsen idegrendszeri zavara, a fogai teljesen szabályosak. Jól nézz körbe! S ha a szülei nem tetszenek ne vedd meg.

2009. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Ha tenyésztőtől veszem akkor lehet idegrendszeri zavara? És egyébként milyen a kutyus?
2009. jún. 21. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha igazi tenyésztőtől veszed(ami sajnos kevés van..),akkor kiváló idegrendszerű kutyád lesz,aki megfelel a standartnak külsőleg is és nincs túltenyésztve,illetve nem hordoz örökletes betegségeket..
2009. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lényeg ha valami azt mondja neked hogy extra mini akkor menekülj!!!


A yorkinak EGYETLEN EGY!! változata van. Nincsen mini meg extra mini!!!!! ez a mérethiba szépen mondva.



Idegrendszeri problémája gyakorlatilag bármely kis méretű társasági kutyának (ezt azért írom mert azok szoktak a legkisebbek lenni) lehet, mivel a kis méret eléréséhez vagy akár megtartásához mindig a legkisebbeket tenyésztik tovább és ezek általában a leggyengébbek is.


Ez a hátránya a küllemtenyésztésnek!

2009. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mini-t vettem (most nem fogom kiírni, hogy mérethibás kutyát), törzskönyves, 40000 ft-ért.

De az is számít, hogy félig-meddig ismertem a tulajt, de alapból nem 80-100-ért adja

2009. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
27%

Hát attol füg miet veszel.

A nagyYorki 40-50ezet.

Én 45ezerér vettem

a kicsi yorki is ennyikörül.

Az extramini meg 60-70ezer.

De extraminit nem érdemes venni mivel sok gond van vele.

Az enyém nagy Yorki és télen nagy hoba kint ugrált megminden és nem lett baja nem lett betegsemmi.Nagyon egézséges.

Az extramini megkis törékeny...Ismerösöm mesélte hogynekik extraminimvan és mindig beteg...

2010. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

hát én nem tudom az én kutyám most volt őszintén 60 ezer...és nem törzskönyves ..nem is kell mert nem kirakatbábunak kell a kutya:) Tudom hogy Yorki mert láttam az anyukát és az apukát akik a családdal élnek...az anyuka törzskönyves...Amúgy ez egy kedves család akik nem szaporítanak hanem ha van kiskutya akkor árulják...


Szóval nem csak Tenyésztők...Szaporítok léteznek hanem állat barát családok is:)

2011. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!