Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valakinek márkás kutyája?

Van itt valakinek márkás kutyája?

Figyelt kérdés
puggle, labradoodle stb..
2012. ápr. 24. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira örülünk neki... És akkor mi van ?
2012. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A 101 nagykutya egy amerikai sorozat, az USA pedig egy baromira más világ. Nálunk senki nem vesz keverékkutyákat, mert ezrével rohangálnak az utcán, akármilyen fajta keverékei is legyenek. Itt egész egyszerűen nincs ennek kultúrája.

Azt a sorozatot egyébként is borzalmasan fordítják, ne hidd el egy szavukat sem, hacsak nem eredeti nyelven nézed. Persze úgy is mondanak benne hülyeségeket, hiszen az nem szakmai sorozat, csak egy gyenge minőségű félig-meddig ismeretterjesztő műsor.

2012. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jaj az a műsor gy ostobaság ahogy van... felét se hidd el... az én fajtámról is olyanokat mondtak, hogy a hajam égnek állt, csak pislogtam, hogy ezt mégis honnan a francból szedik..
2012. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
a kedvencem az volt mikor valamelyik részben mutatták az egyik sztárt, hogy neki is ilyen keveréke van közben a képen egy teljesen fajtatiszta papillon volt...
2012. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Van, egy Foxtacsom.

Anyja fajtatiszta Tacskó apja fajtatiszta Foxterrier.

A kutyát 4500$-ért vettem.

Azért választottam ezt a márkás fajtát mert számomra nagyon előnyös tulajdonságai voltak, és mindenben megfelelt.

-_-


Kérdező de ezt te most komolyan elhitted, hogy egy keverék egy kölön fajtának jobban mondva egy márkás kutyának számít itt Mo.-n?

Amerikában lehet de Mo. és Amerika között ég és föld a különbség...

Annyi erővel a keverék kutyát tartók fele "márkás kutyákkal" szaladgál, köztük én is! xD

2012. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben a műsorokban még a faj és a fajta közti különbséget sem ismerik, a leghajmeresztőbb, mikor egy ilyen "márkás" kutyát "új faj"-nak neveznek! Ráadásul sokszor szaporításra is buzdítanak.
2012. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Zarának hívjak, óriás schnauzer. A Zara elég jó márka, nem? ;) Viccet félretéve, ez itt nem amerika! Itthon ezek a 'márkás' kutyák is keverékek.
2012. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

Amerika egy agyilag elborult földrész.

Mondjál már nekem egy olyan jó tulajdonságot, amivel csak a keverék kutyák rendelkeznek...

2012. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom, hogy mit jelent az, hogy csak a jó tulajdonságokat öröklik? Mi az ami jó? Merthogy ez egy olyan fogalom, amit mi emberek találtunk ki. Más a jó egy ÖV kutyánál és más a jó egy társasági kutyánál. Mást jelent a jó biológiai, evolúciós értelemben és mást jelent nekünk felhasználási értelemben. Honnan tudják a gének, hogy most mi épp mit tartunk jónak és mi az amit nekik át kell örökíteniük a keverék utódokra? Ha a társasági és az ÖV kutyát keresztezzük, akkor abból egy baromi barátságos, szeretgethető símogatható társasági kutya lesz, ami rettentő jól teljesít ÖV szituációban is? Elég paradox elképzelés! :) Szóval ez egy rossz marketing duma, hogy "a két fajta jó tulajdonságait öröklik", amit az agyatlan emberek talán be is vesznek, de aki látott már ilyen keverék almot az tudja, hogy elég heterogének tudnak ők is lenni, főleg egy fajtatiszta alomhoz képest.
2012. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

# 4/19 Időpont ma 18:25


KEverék mikor két fajtatiszta kutya szaporodik. Korcs mikor már egy keverék egy másik keverékkel....

2012. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!