Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az álvemhesség meddig tarthat...

Az álvemhesség meddig tarthat kistestű kutyáknál pl. : pincsinél?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez változó, de nagyon egyszerű: ivartalanításig. Lehet, hogy a tünetei elmúlnak, de gyennyes méhgyulladás is visszamaradhat belőle, amibe bele is pusztulhat.
2012. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van egy jó indulatú emlődaganata amivel együtt a méhét is ki fogják műteni (orvos mondta!!!) de én arra lettem volna kíváncsi, hogy a tüzelés után amikor elkezdődik meddig tart?kb. 1-2hét??
2012. ápr. 24. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem kezelik, akkor egy hónapig is elhúzódhat. Nem kapott rá vmi gyógyszert? (hormon vagy valami)
2012. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem.azt mondta az orvos h diétára kell fogni és a játékait vegyük el tőle meg a szekrényajtókat zárjuk és ne babusgassuk annyit az emlőinél főleg ne
2012. ápr. 24. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

A doki jól mondta. Kevés simi, a hasát főleg nem szabad. Kevesebb étel, több mozgás, játékokat eltenni. Ha a tejtermelés is beindult, akkor egy kis vizes borogatás, de azt is csak úgy rátenni a hasára, nem kell törölgetni.

A hormonkezelés meg tök felesleges, ha már álvemhes, akkor nem számít, hogy 2 vagy 4 hétig tart. Úgyis elmúlik (és igazából ez a szervezetnek egy természetes reakciója) és aztán lehet vinni ivartalanítani.

Szóval olyan 3-4 hét szokott lenni.

2012. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az álvemhesség azért ál vemhesség, mert amikor nem termékenyül meg a szuka,akkor a 9-ik hét környékén, mintha szült volna , elkezd tejelni. Mivel nem szívják le a tejét kölykök, így valamivel hamarabb elapad a teje, mint amikor szoptatna.
2012. ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt ugyan nem kérdeztem meg az állatorvostól de hallottam olyat is hogy az emlői begyulladhatnak mivel ugye nincs kiskutya akit szoptasson. A vizes borogatást majd kipróbáljuk köszi az ötletet! :)
2012. ápr. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!