Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért nem értékelik...

A kutyák miért nem értékelik a szépet?

Figyelt kérdés
Mint pl. szép virágok, kilátás, ilyesmi.

2012. ápr. 24. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mert állatok, akik nem úgy lettek teremtve, mint az ember.

Másrészt mert a látásuk közel sem olyan jó, mint az embereké. Nekik egy virág annyi, hogy meg kell szagolni, hátha van rajta szagminta. Ezek ösztönös dolgok, egy kutya nem "gondolkozik" ilyeneken.

2012. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne értékelnék? A szép bordacsontot, a szép szétrágnivaló asztallábat, a szépen zörgő nejlonzacskót, a szépen illatozó kukát.......nagyon szeretik a szépet
2012. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ők is sok mindent értékelnek, csak nem azonos az értékrend. A szépség nagyon relatív dolog.

A kutya sokkal többet hall és sokkal több szagot érez, mint az ember. Ők is kérdezhetnék, hogy a gazdi miért hallja, érzi, amit ők :)

2012. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másodiknál a pont! :D
2012. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másodiknak zőőőd kéz! :D
2012. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóról szóra ugyanezt a kérdést tettem fel magamnak nemrég :)

A virágágyásban nyíltak a gyönyörű tavaszi virágok, a kutyáknak tilos volt odamenniük még akkor is, mikor tél volt, és nem nőtt semmi. Akadt mindenféle, aprók és nagyobbak, hóvirág, gyöngyike, tulipán és hasonlók. Jácintból csak egy van, minden nap örömmel töltött el, ahogy bújik ki, még öntöztem is, hogy jobban fejlődjön. Körülbelül ennyire lehetett kint a földből:

[link]

Egy napsütéses reggelen letépve, összerágva, összetapiskolva találtam az udvar közepén... Soha nem nyúltak semmilyen virághoz, úgy tűnik, nekik is a jácint keltette fel az érdeklődésüket, de másképp, mint nekem :))

2012. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!