Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák hány hónapos kortól...

A kutyák hány hónapos kortól kezdik a "párzó szokásokat" csinálni?

Figyelt kérdés
pl olyan mozdulatokat csinálni

2012. ápr. 23. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár már 3-4 hónaposan is csinálhatják. De a párzómozdulat még egyáltalán nem jelenti azt, hogy ivarérett.
2012. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2-3 honapos korukban is kezdhetik.az enyem 3 volt.

de nem kozosulni akarnak ilyenkor.dominanciara utalo viselkedes ez.

2012. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi,értem,azt hittem ,hogy korai egy 7 hónapos kutyánál,de ezek szerint akkor normálisnak mondható.Igaz engem támadott be,nem tudom miért ilyet még sosem csinált.
2012. ápr. 23. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:

ne engedd neki.igy akarja jelezni hogy o feletted van a rangsorban.

de azert nagyon viccesek,az enyem amikor egy ideig csinalta olyan arcokat vagott hozza,meg olyan erossen fogta a labam,mindig nevettem:)

2012. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,nem engedtem,lelöktem gyorsan.De érdekes eddig nem akarta mutatni,hogy felettem áll,és nem történt semmi különös,hogy ezt csinálja.Lehet kezd felnőni.. ?
2012. ápr. 23. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:

igen,lehet az is az oka.de gondolom nem szeretned ha rajtad gyakorolna :))7 honapos kezd ivarerett lenni.ha belegondolsz akkor a szukak 6honapos koruktol tuzelhetnek.

de ez meg nem jelenti hogy erett.

2012. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

érdekes,nem gondoltam volna,hogy ilyen fiatalon van náluk már ez.

köszi szépen!

2012. ápr. 23. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!