Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálhatja ezt?

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Golden retriever kislányomnak szokása,hogy az általa nagyon kedvelt emberek lába közé teszi a fejét. Úgy értem,hogy nem szagolgatni vagy ilyesmi (:)),hanem terpeszben állunk pl,és csak bedugja a fejét.Olyan kis aranyos,de nem tudom miért csinálhatja :)

2012. ápr. 25. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

nekünk 10 hónapos havanese lány kutyusunk csinálja ezt :D

én se tudom mért ,de vicces

2012. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy így fejezi ki a kötődését,nem tudom,de imádom :D
2012. ápr. 25. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem 4 kutyából 1 csinálja ezt!:D

Mindegyikük máshogy fejezi ki magát, ezt a láb közé bújást a KÁJom csinálja, de ő át is megy a lábam alatt (bár már pipiskednem kell, hogy átférjen:D), és megáll félúton és vakartatja a kis fokhagymafenekét.:D


De még senkitől nem hallottam/láttam hasonlót, megnyugodtam, hogy nem csak az én kutyám fétise:D

2012. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kistestűm ugyanezt csinálja hónaljjal, amikor leguggolok hozzá.
2012. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A baratnom kutyaja(golden,labi leverek) ugyanezt csinalja.

nagyon aranyos.

olyan mintha szegyelne magat,es a labak koze teszi a fejet.

nekem nagyon tetszik

de a valaszra terve,igy szereget teged,vagy igy varja hogy te szeretgesd,simogasd. :)

2012. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 compactegon ***** válasza:
kutyusom "barátnője" egy NJ szuka tolja ezt néha. sétálok, és megjelenik a lábam között egy fej hátulról :)
2012. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi goldink is ezt csinálja, nem tudom miért, és sajna azt se, hogy hogy szoktassam le őt erről.
2012. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is megnyugodtam akkor,hogy nem csak az enyém csinálja. ÉN imádom,szerintem nagyon aranyos :D
2012. ápr. 26. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!