Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy vemhes a kutyám?!

Lehet, hogy vemhes a kutyám?!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e vemhes a kutyám?! Azt nem tudom pontosan, hogy volt-e másik kutyával. De ma este láttam, hogy rá van száradva, valami a mellére és amikor megnyomtam akkor átlátszó váladék spriccelt ki belőle. Mindegyik melléből jött ilyen és elég sok. Mostanában többet is eszik. Lehetséges, hogy vemhes lenne??!!Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. ápr. 25. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet vemhes is és álvemhes is. elmentek a dokihoz egy ultrahangra és kiderül.

És akkor mindjárt megbeszélheted az ivartalanítást is.Akkor nem lesz ezzel több gondod.

2012. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom mondani, mint az első, csak "egyértelműsíteni" szeretném, hogy még nem késő ivartalaníttatni!


Minél előbb (még ezen a héten) vidd el dokihoz!

2012. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges,h vemhes vidd állatorvoshoz!Ő majd megmondja,ha ivartalanítani szeretnéd,abban is segítenek.
2012. ápr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lehet vemhes is és álvemhes is. elmentek a dokihoz egy ultrahangra és kiderül.

És akkor mindjárt megbeszélheted az ivartalanítást is.Akkor nem lesz ezzel több gondod.

2012. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen elviszem állatorvoshoz, de ha már így alakult akkor nem fogom most ivartalaníttatni. De utána mindenképpen sor kerül rá.
2012. ápr. 26. 14:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért???? Pedig pont most kéne! Ha álvemhes, akkor azért. Ha vemhes, akkor ráadásul sos-be kéne az ivartalanítás, nehogy megszülessenek!
2012. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elfogom vinni orvoshoz és ki fog derülni, hogy álvemhes-e. Ha igen akkor az orvos elmondja mi legyen.De mi az, hogy nehogy megszülessenek???!!! Ha már így alakult akkor nem fogom megölni a kölyköket!!!!! Körülbelül 2 kölyke fog születni, mert elég pici kutya. Azokat meg egyértelműen megtartjuk!!!!! Úgyhogy nem értem mi ez az egész ivartalanítási mizéria... de mindegy is. Azért köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 26. 17:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítási "mizéria" oka az, hogy sokan tisztában vannak a Magyarországi állatok helyzetével és látogatják a menhelyeket rendszeresen. Menj el te is egy menhelyre és akkor te is megérted.
2012. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok a helyzettel. Az összes kutyám menhelyről van. De megfogjuk tartani a kölyköket. Úgyhogy semmi bajuk nem esik majd.
2012. ápr. 27. 15:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Figyu a kutyusod legkésőbb egy év múlva is világra hoz majd egy almot.

Meg azután, meg azután is, amíg nem ivartalaníttatjátok.


(Mellesleg ezzel növelitek az emlő és a méhrák kockázatát és kimerítitek a szervezetét.)


Amúgy meg normális menhely csak ivartalaníttatási szerződéssel ad örökbe.

Nem véletlenül.



De amire legyetek felkészülve:

Az állatvilágban egy állat minél kisebb, annál több kölyköt szokott kihordani.

A kis testű kutyák köztudottan átlagosan több kölyköt hoznak világra, mint a nagyobbak.


Ha egy nagy kutyának születik 5 kölyke, az már soknak számít.

Ha egy kicsinek, az a "minimum".


De elárulok, hogy az átlag alomszám 7.


Ha 7, vagy akár 5 kölyök születik, akkor mi lesz?


ááá... nem értem, miért olyan bonyolult egyeseknek kicsit gondolkodni, pláne FELELŐSSÉGTELJES módon élőlényeket tartani.


Végtelenül elkeserítő ez a szélmalomharc a h.lyék ellen.

Már ne is haragudj.


És ne merd magad állatbarátnak nevezni, még pajzán gondolatként se merüljön fel ez benned, mert rád szakad a plafon!

2012. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!