Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk, ha napok óta...

Mit csináljunk, ha napok óta nem eszik semmit a kutyánk?

Figyelt kérdés

Csak csirkehúst és tejszínhabot eszik 3 napja,mást nem.Anya csinált ma bolognait és sütött mellé neki rántott húst,hátha úgy megeszi,de semmi...Megszagolta,kiszedte belőle a rántott húsdarabokat és azokat megette és utána a tejszínhabot(ezt minden nap kap,mert nagyon szereti).


Amúgy ugyanolyan,mint általában,játékos,boldog,ha kimegyek vele,akkor szaladgál.De nem eszik...://



Mit csináljunk vele,hogy mást is megegyen?

Eddig mindent megevett,de pár napja ezt csinálja.


2012. ápr. 26. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek hozzátok kutyának, ha ilyen jó kaját adtok. Mikor jöhetek? Engem is el fogtok kényeztetni?
2012. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs elkényeztetve,teljesen normális kutya.
2012. ápr. 26. 14:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
jah mert az normális hogy a kutya tejszínhabot kap? én kérek elnézést...
2012. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A tejszínhabbal nem igazán etetném, főleg naponta...


Ha már napok óta evészavara van, akkor vigyétek el állatorvoshoz mielőbb. Szerintem ez egyértelmű.

2012. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nálunk is a kutyám minden reggel megkapja a kávém tetején lévő tejszínhabnak a felét:) tésztát amúgy se adj kutyának! Ez természetes dolog amúgy hogy csak a hús kell neki! Énis ha csinálok neki rizseshúst akkor csak a húst eszi ki belőle ez kutyareakció :) ÉS az miért baj hogy csak csirkehúst eszik? Sők kutya eszik azt napokig!! Szerintem semmi baja a kutyádnak!
2012. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet elrontotta a gyomrát.
2012. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy a kutyának nem tesz jót sem a cukor sem a fűszer?


Válogat a kis drága, mert ahhoz van szokva, hogy kénye kedvére azt eszik amit akar. (kis túlzással)

Szóval szomorú valóság az, hogy el van kényeztetve.

Amúgy ha nem eszik akkor nem éhes, ha egyébként a közérzete teljesen rendben van.


Hogy néz ki az etetés? Mennyit kap egy nap? Mennyit mozog mindehhez? Sétáltatás, játék, egyéb dolgok?

Magyarán: megdolgozik a kutya a kajáért?


Ha nem eszi meg akkor elveszitek előle?

Nem kell ám tukmálni rá a kaját, mert nagyon könnyen el fog hízni.

2012. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Anya eteti,de azt tudom,hogy egyik egyszer reggel 6 körül,utána 7kor kap egy kicsit az én reggelimből is.Utána eszik délben,általában főtt ételt.Mikor hazaérek a suliból(13-14 óra között),akkor eszik egy kicsit az én ebédemből is(általában KFC-ben veszek magamnak kaját vagy megeszem azt,amit anya csinált).Utána vagy elmegyek vele sétálni vagy tévézek és olyankor ő alszik mellettem.

Vacsorázni 6-7 körül szokott,előtte anya elmegy vele sétálni,ha én nem vittem el.Én 8-9 között vacsorázok és ő akkor is eszik az enyémből.


Szóval 6-szor eszik egy nap,de minden nap sétál vele valaki.


Ha nem eszi meg,amit kap,akkor anya süt neki 2 szelet húst,azt mindig megeszi vagy megpróbálja a szájába adni(na,ez egy poénos folyamat) vagy játszik vele egy kicsit és megpróbálja utána,hátha akkor eszik.


Sokan azt mondják,hogy kövér,de elég sokan azt is mondják,hogy normális az,ahogy kinéz...

2012. ápr. 26. 15:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ne haragudj, de ez katasztrófa. :DDDDDDD


6x eszik a kutya és kiírod azt a kérdést, hogy SEMMIT NEM ESZIK A KUTYÁD?


Most ha belemennék abba, hogy leírom mindazt ami a fejemben van, és kioktatnálak akkor én lennék a legnagyobb köcsög a világon, így csak annyit mondok, hogy a KUTYA ÉRDEKÉBEN tudatosítsátok magatokban azt, hogy Ő EGY KUTYA! Nem gyerek, nem ember, hanem egy ÁLLAT. Viselkedjetek kérlek ennek megfelelően vele, mert ez így neki nagyon rossz lehet és fogalma sincs arról, hogy ő egy kutya.

Nem kell tömni azt a kutyát, olvassatok egy kicsit utána a dolognak, mert semmit nem tudtok arról, hogy hogyan kell felelősségteljesen nevelni és gondozni egy kutyát.

2012. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De épp ez az,hogy most nem eszik!


Hétvégén még evett,hétfőn már alig és most már csak csirkehúst és tejszínt.

2012. ápr. 26. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!