Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek normálisak?

Ezek normálisak?

Figyelt kérdés
Tegnap délután a Szuka Rottweileremmel (Jessivel) kint voltam nyitva volt a kisajtó,(de a kutya nem megy ki akkor se ha elmegy valaki ellőttünk,)erre öregasszony megy elfele az utcán ellőttünk és én kint álltam a másik szomszédnál és látom mennek befele hogy jaj de aranyos kutya!Majd szívrohamot kaptam...Az volt a szerencséjük hogy rászóltam a kutyára hogy gyere ide és nem tudtak hozzá nyúlni.De utána én voltam a világtalan szemétláda hogy magamhoz hívtam a kutyát meg szóltam hogy ne menjenek be egyből anyámnak pofáztak milyen szemtelen vagyok....

2012. ápr. 26. 17:53
1 2 3
 1/25 szacsiga ***** válasza:
Sajnos sokan azt hiszik, hogy a kutya játék, nem kell más kutyáját piszkálni... Néha csak akkor jönnek erre rá, amikor már meg van a baj...
2012. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
14%
hát.. ahány ember annyi vélemény erről. de szerintem ha a kutya megtámad valakit (még ha idegen is) akkor az nem jó.. ha meg nekimegy valakinek majd egyszer a kutya te leszel elővéve!
2012. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát még nem is érdekelne mert ismerik muteromékat meg minden de ne én legyek már a szemétláda az jobb lett volna nekik ha megharapja őket?Nem....Akkor meg szerintem köszönjék meg
2012. ápr. 26. 18:04
 4/25 anonim ***** válasza:
15%
igazat adok az előttem írónak! szerintem elég gáz ha a kutyád agresszív...
2012. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
.......Normális legyél már idegenek ha nem menne neki akkor nagyobb baj lenne. Szerintem egy ilyen kutyát nem lehet csak simogatásra meg ilyenre nevelni mert ilyen emberek miatt vadul meg mert nem kap feladatott.Ez nem yorki
2012. ápr. 26. 18:07
 6/25 A kérdező kommentje:
Kapun belül legyen is az nektek ilyen kutyát nem adnék ezt kiképzővel kell neveltetni.Ilyen emberek miatt vadulnak meg 6-7 éves korukra mert nincs feladatuk.
2012. ápr. 26. 18:08
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
1. kutyám egy cane corso volt a 2. egy kaukázusi juhász most pedig egy dobermanom van. de egyik kutyám se támadott meg soha senkit! nagyon nyugodt kutyák voltak és úgy voltak nevelve hogy csak parancs szóra fogjanak! Nem normális ha a kutyád egyből támad !
2012. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Beszélhetnél tisztelettudóbban az idősekről... Amúgy miért gondolod, hogy mindenki tisztában van vele, hogyan "működnek" a kutyák? Ahelyett, hogy itt most a hátuk mögött szidod őket, esetleg elmondhattad volna nekik, hogy a kutyák territoriálisak, és védik a területüket.

Van egy kedvenc idézetem: "Ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel" ;)

2012. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
ne hagyd nyitva az ajtót ha agresszív a kutyát és akkor senki nem megy be és ki !!!!
2012. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
mivan ha egy gyerek szalad be ?!
2012. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!