Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok kicsi kertbe, kicsi gyerek mellé, macskák ellen?

Figyelt kérdés
Unom már, hogy a szomszéd 8 macskája a mi kertünkbe piszkít, itt randalírozik, és keservesen nyávog. (Pedig eddig szerettem a macskákat.)
2012. ápr. 27. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Kutyát max. magadért és a családért ajánlanánk, nem valami ellen! Az már más kérdés, hogy a macska nem fog odamenni, ha van ott egy kutya, de ez már nem a kutya "milyenségén" múlik. Amúgy bármilyen keverék megteszi egy menhelyről, de csak akkor, ha tudtok vele foglalkozni, naponta sétáltatni, tanítani, játszani vele.
2012. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Törpebuldog vagy mopsz . Nekem boxereim vannak azóta a saját macskáim is elmentek, hála Istennek.Nem mernek még a környéken se járni , pedig csak játszottak velük" kézilabdát"a gyerekekkel jól kijönnek de kis udvarra nem ajánlom sokat kell mozogniuk. Nekünk nagy az udvar, de még ki szoktunk járni a pájára frizbizni
2012. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is van macskám és bevallom, néha idegesít bagzási időszakban a nyervogása. De mivel SZERETEM, ezért nem teszek ellene semmit, majd megunja.

Ha csak azért szeretnél kutyát, h elüldözze a macskát --> mivan az év többi szakaszában, amikor nincs bagzás, stb?? Akkor addig kirakod az utcára a kutyát? A kutyatartás hatalmas nagy felelősség, 14-16 éven keresztül!!


Esetleg szólj a szomszédnak, hogy csináljon vmit a macskájával.

2012. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el egy menhelyre. Százával fognak gyerekszerető, macskákat nem szerető kutyákat mutatni nektek!
2012. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy ez a kutyás rész, de ne utáljuk már ennyire a macskákat. Ezt most nem a kérdezőre értettem. A bagzás ellen megoldás az ivartalanítás. Nem csak kutyákat lehet, hanem macskákat is.

Megszakadna a szívem, ha a kutyáim elüldöznék a macskáimat, ők is az én kedvenceim.

2012. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte bármilyen vadászkutya vagy annak keveréke megfelelő.Ugyanezek gyerekekkel jól kijönnek.
2012. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi az a törpebulldog?
2012. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!