Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnál ajánlani megbízható...

Tudnál ajánlani megbízható németjuhász kennelt?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék egy kiskutyát vásárolni, társnak és házőrzőnek. Én otthon leszek vele egész nap, így sokat fogunk menni sétálni, játszani. Már kutyaoviba is fog járni, és utána természetesen folytatja a sulival, egészen az őrző védőig. Olyan kutyát szeretnék, ami minderre alkalmas, és emellett azért szép is. Na és persze egészséges.
2012. ápr. 28. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt [link]

És ezt a kennelt tudom neked jó szívvel ajánlani:

[link]


Én ezeket ismerem és tartom jónak.

2012. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy kiállítási (nem ajánlom, rövid az élettartamuk, munkára nem igazán alkalmasak pl őrző-védőre), vagy munka vonalat szeretnél-e, mert nem mindegy.

Bár én kizárólag a munkavonalat ajánlom.

2012. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Kedves második, és tudnál ajánlani, kitől érdemes kutyát venni?
2012. ápr. 29. 08:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Milford kennel nagyon jo
2012. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez egy nagyon jó kennel, szép kutyáik vannak, hozzáértőek, és segítőkészek :) Munkavonalú kennel, egészséges kutyáik vannak, és az "áruk" (nem szeretem az írni, hogy a kutya ára, mert tárgyiasítja a kutyát...) sem horrorisztikus :) Bár ha jól láttam, csak októberben lesz almuk, mert ez a fedeztetés nem jött össze :/ de megtetszik a kennel ,szerintem érdemes lesz rá várnod, dehát te tudod, nézd meg a honlapot, érdeklődj :)

2012. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezt az utolsót nem igazán ajánlották...
2012. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dózsafalvi kennel, munkavonalas.
2012. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]


Mi már a második kiskutyát hozzuk tőle :) gyönyörűséges,imádnivaló az első babánk is!:)

2012. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szia


Én a www.dona.von.berger.5mp.eu kennelt ajánlanám neked

Nekünk már van egy kutyánk tőlük és tavasszal a következőt is tőlük szeretnénk. Ha felmész a honlapjukra láthatod a vevők hozzászólásait és a kutyáik eredményit

Sőt én még én a kiképzéseikről is találtam 1-2 videot a youtubon

2012. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!