Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud mondani valami jó...

Valaki tud mondani valami jó husky kennelt?

Figyelt kérdés

Huskyt szeretnék venni, de nem tudom hogy honnan. Gondoltam már a Monori Kisállatvásárra is, de félek hogy ott nem találok ilyen fajtát, vagy ha mégis akkor nem törzskönyves...

Előre is köszi!


2012. ápr. 28. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Off: egyszer régen elmesélte egy husky-tenyésztő (ha jól tudom, már nem aktív), hogy a kecskeméti cacibról kifelé menet a parkolóban belefutott egy csomagtartóból kölyköt áruló husky-szaporítóba. Aki közölte a vörös színű, sokszoros győztes kutyájára, hogy milyen szép akita.....
2012. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugye a husky fekete-fehér és kék szemű.....
2012. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:15

Az igen... Hát vannak szánalmas emberek, sajnos...


Amúgy jah, sokan úgy vannak, hogy ha husky akkor fekete-fehér és kék szem. A másik kedvencem, mert ugye a barna szemű husky szürke.. Nah és megint megkérdezték, hogy milyen fajta? Mondom husky. És erre, hogy és ilyen világos szinű?:O

2012. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Barna szemű huskym szürke.:D Rosszul irtam.
2012. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a segítséget!

Igen, az a legjobb amikor nem is ért hozzá az ember, de mégis jobban tudja a másik ember dolgait...én is ismerek pár ilyen embert..:/

2012. ápr. 30. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!