Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 12 hetes kölyök husky...

Egy 12 hetes kölyök husky mennyi mozgást igényel? Mennyit fog később?

Figyelt kérdés
Le vagyok döbbenve, amikor a párom kis huskyját viszem sétálni. Még csak 12 hetes, de 3-4 km után még van energiája. Először féltem elvinni a 2 éves német juhásszal és golden retrieverrel, mert nem gondoltam volna, hogy bírja, de azt mondhatom, hogy tartja a lépést a nagyokkal. Ha nem is fut annyit, mint ők, de megközelíti.
2012. ápr. 24. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

3-4 km már ilyenkor korban is kell neki naponta és persze otthon a játék. És vidd nyugottan a nagy kutyákkal.

A két házzal arrébb lakó ismerősünknek van 8 Huskyja. Ők naponta 5 órás intenzív szaladgálásokra viszik a kutyákat. + van szánjuk és télen húzzák a szánt is. Az a napi 5 óra mozgás + játék és szellemi fárasztás elég szokott nekik lenni. Van, hogy 1-2 nap nem érnek úgy rá és ez kevesebb pl. csak 3 óra de aznap este még tele vannak energiával és vonyítanak rendesen. Mikor viszont jól ledolgoztatják őket akkor otthon esznek és szépen pihennek a kennelben a másnapi mozgásig. (Persze azért napi többször ki vannak engedve a kennelből 15-20 perc).

2012. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mozoghat amennyit akar. Viszont többet még nem kb. 1 éves koráig. Ha jól elvan a nagyokkal, az szuper. :)
2012. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A nagyokkal nagyon jól el van szerencsére.
2012. ápr. 24. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!