Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a kutyám 2 éves...

Mit vegyek a kutyám 2 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés

Tavaly is meg volt neki tartva, volt kutyabulija:) Sütöttem tortát,ami csak jelképes volt mert ő nem kapott belőle persze:) Kapott akkor játékot meg új pórázt:) De idén nem tudom mi legyen.. kb 60 db játéka van neki,pórázt is kapott már télen,főzni én főzök neki mindig az sem jó a kaja ötlet,báár..:) Fekhely sem jó mert ágyon alszik.. Valami egyedi ötlete nincs valakinek? Valami különlegesre gondoltam:) Megköszönök minden ötletet,1 hónapom van kigondolni :))

Kedvenc tevékenysége a séta meg a játszás :)



2012. ápr. 29. 17:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Vidd el egy kínai étterembe!
2012. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

hát sok ruhája van bár elég vacak állapotban az igaz:) De olyat akarok amit tud is használni,szóval örül neki:) Sokat utazunk igaz,ugye idekapcsolódna a kutyatáska de az is van neki kettő :)

Májkrémes az fincsi lehet neki ez jó ötlet:)

2012. ápr. 29. 18:03
 13/24 anonim ***** válasza:
A MEOE(ebtenyésztők országos egyesülete)nagyker ,de vásárolhat ott bárki ott aztán rengeteg minden van kutyacsoki az biztos ,de lehet süti is :))Kitudja már mert ott tényleg sok szép és jó,hasznos cucc van .Nem tudom merre fele laksz ez Kispest fele van amiről én beszélek .Egyébként én láttam olyat is,hogy hústorta kutyusoknak te szépen otthon összeállitod,kis sonka kis ez az :))Az tuttira bejön ;):)
2012. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

[link]

Egész jó :))

2012. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktuk ünnepelni a születésnapját, hogy az egész napot kettesben töltjük:) Elmegyünk kirándulni valami klassz helyre, viszek valami finom kaját, és reggeltől estig kint vagyunk a szabadban.

Játéka van elég, a használati tárgyakat (ruha, nyakörv, stb.) meg úgysem értékeli.

2012. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy a kutyusoknak a gazdijuk a legnagyobb ajándék a világon :)
2012. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A JÓ gazdi értelemszerüen !
2012. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

Süti, torta, 60 játék?!

B+, ennek a kutyának a mindennapjai is jobbak, mint az én legjobb szülinapom...

Nem fogadsz örökbe? Majdnem szobatiszta vagyok! :)

2012. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ:)) Én mindenkit felpontoztam,nem tudom kinek nem tetszettek a válaszok,hogy ílyen hülyén pontozgattak le mindenkit,sajnálom :/ Hát akkor arra jutottam hogy csinálok neki valami kutyatortát amit belinkelt egyik kedves válaszadó nagyon tetszett:)) Aztán kap valami játékot hát tudom sok van nah de hát annak mindig örül mint majom a farkának :)) Meg aztán kirándulunk egyete a szülinapi buli után ahová hivatalos sok kutya:) Tavaly is feldíszítettem a lakást lufikkal is minden úgyhogy biztos idén is jó szülinapja lesz a drágámnak :) utolsó sajnálom,ha ismernélek neked is rendeznék valami csuda jó szülinapi bulit:)))
2012. ápr. 29. 21:58
 20/24 anonim ***** válasza:
Vidd el kutyasuliba egy alap tanfolyamra 6-7 hétig is ünnepelheti a szülinapját. :)
2012. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!