Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit vegyek cicám 2. szülinapjára?

Mit vegyek cicám 2. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem vagyok zizi,csak családtagként kezeljük,így Ő is kap ajándékot:)
2009. júl. 31. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Valami különleges kaját, mármint mondjuk ha száraztápot kap amúgy akkor most kapjon húskonzervet. Vagy valami játékot.
2009. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Én férfi vagyok,lehet hogy nevetséges,de annyira imádom a macskámat hogy én is vettem neki ajándékot neki a szülinapjára,bár ő nem tudott róla hogy most lett két éves,de azért örült neki,babapiskótát kapott mert azt imádja..:)

A feleségem meg azt mondta hogy nem vagyok tiszta..:)

29/F

2009. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Az enyémek is két évesek voltak,én elfelejtettem,mert voltak nagyobb gondok sajna a családban!!De én amúgy is mindig veszek nekik valamit,függetlenül,hogy szülinapjuk van-e vagy sem!!Mindketten imádják az olajbogyót,teljesen odavannak tőle,a nagyobbik meg a pisztáciát is!Nem mondom,hogy maga a szülinapi ajándék hülyeség,de ők ezt úgysem úgy értékelik,mintha az év minden napjában egyformán törődsz velük,és szeretgeted őket,mindig a kedvenc kajájukat kapják,így nekik állandóan szülinapjuk lehet.
2009. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
vegyél neki új játékot...az enyém annak örül a legjobban :) és még te is szórakozol amíg ő játszik:)
2009. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ooo.. Hat, igazabol az ennyem azt kapta, hogy levagattam a golyoit ^_^°
2009. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi..mindennap kap szeretet,ez alap..és finom kajákat..de új kaját,jutalomfalatot,pasztát,és macskamentás játékot vettem neki:)
2009. aug. 1. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
különleges játékot
2009. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dobj fel a levegőbe egy nem átlátszó nylonzacskót.

Leesik, és a cica belebújik, és akkorát játszik a "semmivel", hogy dőlni fogtok a nevetéstől, és ráadásul ő is jól érzi magát!

2009. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én macskám szülinapjára szárított halat kapott
2010. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!