Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan fajta, amit soha,...

Van olyan fajta, amit soha, semmilyen körülmények között nem tartanál?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból:)
2012. ápr. 29. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ilyen yorki meg csivava... ezek a kicsik. na azt nem
2012. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, de kevés fajta tetszik igazán...a magyar fajták pl egyáltalán nem meg az ír farkas, esetleg az agarak, de amúgy csivavától a bernáthegyiig minden lehet nem méret dönt de vannak amik annyira nem jönnek be mint pl a puli a szőre miatt, nem tudnék vele mit csinálni.
2012. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Syba ***** válasza:
0%

Nem tartok , olyat hogy :

- Roti

- Pitbull

És egyéb vérebek.

2012. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan. minden kutyában van valami ami miatt szeretem őket. :D a kicsi yorkiban meg a nagynagynaaagy bernáthegyiben, a dobbermannokban is. komolyan nem tudok erre mit mondani.
2012. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a roti és a pitbull nem véreb, mert a véreb definíciója az, hogy követi a meglőtt vadat a vér szaga után, sem a roti, sem a pitbull nem erre lett kitenyésztve. Köszönöm a válaszokat, várok még.
2012. ápr. 29. 20:04
 6/19 Syba ***** válasza:
0%
Akkor az agresszív fajtákat.
2012. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Kínai meztelen kutya, és meztelen macska
2012. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bulldogok, mopsz, bull típusú terrierek, a nagy, lomha macikutyák(leonbergi, bernáthegyi és hasonlóak), rottweiler, meztelenkutyák
2012. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szeretem mindegyiket,de nagy kutyát nem tartanék.Bőven elég a nagyon pici is.
2012. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Hát, ez furi kérdés számomra, mert nagyon szeretem a kutyákat, sőt, kis híjján az életem a KUTYA körül forog, mégis van jónéhány olyan fajta ami nekem sosem kellene.

Amíg másé addig szeretem, jól elvagyok vele, szívesen foglalkozom is vele, de nekem nem kéne.

Kicsit ugyan tartok tőle, hogy ha őszintén válaszolok simán lepontoznak, mint ahogy más hasonló kérdésnél előfordult, de vállalom a kockázatot. :)


Szóval amilyen fajtát soha nem vállalnék: csivava (elnézést kérek a csivava gazdiktól, de számomra egyszerűen rém ronda), meztelen kutyák, mopsz, francia bulldog, meg a hozzájuk hasonló "nyomott orrúak", pittbull.

2012. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!