Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg kutyámnak a...

Hogy tanítsam meg kutyámnak a vezényszavakat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Bichon Havanese kutyát hány hónaposan/évesen lehet elkezdeni tanítani? Szeretném majd megtanítani neki az ÜL,FEKSZIK,PITIZIK,PACSI,GYERE IDE,HOZD IDE,FEL ÁLL (állj fel!)MENJ A HELYEDRE (hol a helyed?) vezényszavakat,de nem tudom hogy kezdjem majd el! Amelyiket tudjátok leírjátok nekem? :) előre is nagyon köszönöm! :) [amelyik vezényszó még lényeges és kihagytam, leírhatjátok] :D

Nagyon köszönöm! :)



2012. ápr. 30. 16:37
1 2
 11/12 tibi9394 válasza:
tesek ezt olcasd el it mindent leir fotokkal mutasa h hogyan kell plusz irja h meiknwek mi a jele h kezd neki *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tanítás közben legyél türelmes. A gyere ide a legkönyebb ezek közül, azzal kezd. Nekem a kutyám (8hetes) már harmadik nap, amikor elhoztam, jött, ha hívtam. Hogy felkeltsd a figyelmét, hallathatsz valamilyen hangot. Én úgy szoktam hívni, hogy először mondom neki a nevét, aztán hogy gyere vagy hogy gyere ide, ha nem jön, akkor csattogtatom a nyelvem és megütögetem a combom. Mindezt kb. 5 másodperc alatt. :)
2012. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!