Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak? :/

Mi baja lehet a kutyámnak? :/

Figyelt kérdés

Tegnap este kiengedtem az 5 éves Németjuhász kutyámat a kennelből(kinti kutya), előre sétált, majd vissza a kennel elé, és lefeküdt. Akárhogy hívtuk, nem jött. Még kajára se, pedig nagyon szeret enni. Csak feküdt. Majd olyan 5-10-perc múlva újra kinéztem, már a teraszon feküdt a helyén. Szóltam neki, nem nézett rám. Dobtam ki neki kenyeret, felállt, megszagola, visszafeküdt. Ma reggel kimegyek, csak fekszik az udvaron, hol ide, hol oda vánszorog, sehol se jó neki, nem eszik, stb. Ha mondom a nevét, akkor csóválni szokta a farkát, de ha most mondom, meg se mozdul, csak néz. Tápot is adtam a táljába, meg se mozdult, csak nézett rám, hogy mit csinálok.

Netudom mit csináljak! :/ Mi lehet a baja? Esetleg beteg? Vagy nemtudom.:/



2012. ápr. 29. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:

"Netudom mit csináljak"


Esetleg az állatorvos, mint lehetőség, nem jutott eszedbe??

2012. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gerincével lehet valami, ha nem tud megmozdulni szegénykém. Azonnal vidd orvoshoz.
2012. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

10:36

De, eszembejutott. Csak én (13évesen) nem igazán "értek" az állatorvoshoz, nem tudom a számát. Nővérem meg nem törődik vele. Mint ahogy mondta: "majd jobban lesz"


10:45

Oké, megpróbálom!

2012. ápr. 29. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
kutyát amúgysem etetjük kenyérrel soha,az nekik méreg. Kettő meg hiába vagy 13 éves ha beteg a kutya szólsz akkor a szüleidnek és kész! Valaki felelősségel tartozik a kutyára ha már a tietek! Nem volt tegnap túl sokat a napon esetleg? Kullancsot megnézted amúgy van -e benne?
2012. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kvittagirl


Hát mi szoktunk neki adni, és sosincs tőle baja. Apuká nincs, anyukám kórházban van. Szerintem nemvolt sokat a napon, de nemtudom. mindig a teraszon szokott lenni, ami zárt tetejű. A kullancsot meg megnézem, hogy van-e benne!

2012. ápr. 29. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Has nincs benne kullancs, az még nem jelenti azt, hogy nem is volt benne. Ma a kullancs fertőzés a legvalószínűbb. De annyi más baja lehet a kutyátoknak. Állatorvos nélkül elpusztul.
2012. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de már nagyon jól van, éppen elakartuk vinni állatorvoshoz, erre felpattant, futkározott, mintha semmi se történt volna :) de azért elvittük a dokihoz, azt mondta, hogy makk egészséges! :)
2012. máj. 4. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg azt nemnéztétek hogy nem-e sántit?Mi kutyánkal is volt ilyen,és ugyanigy tök hirtelen meggyógyult.de legközelebb elöbb vigyétek el állatorvoshoz mert lehet hogy nemmindig fog igy meggyógyulni.
2012. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!