Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tulajdonságai vannak a...

Milyen tulajdonságai vannak a Bichon Havanese-nek?

Figyelt kérdés
érdemes ilyen kutyát venni?mik a tulajdonságai?jó kutya? stb.

2012. máj. 1. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van és egyszerűen imádom,nagyon játékos,barátságos kutya,és nagyon okos is,könnyen tanítható. Más állattal is jól kijön. Ami talán hátrány néha,hogy egy feszt a hátsódban van,mindenhova követ,pl. mikor alszik a szobámban és mennék le a konyhába már ott terem mellettem,szóval nagyon éber ja és remek kis házőrző :D ha egy kis zajt hall már tiszta éber és ugat
2012. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. máj. 1. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Aranyosak, csak válassz jó tenyésztôt, mert ismerôsöm nem választott jól és most minden hónapban a dokinál vannak. Van egy csomó genetikai problémája! :) De könyen elnevelhetôk is, hamar meg kell nekik mutatni, hogy ki a fônök,mert hanem egy életen át élvezni fogja azt, hogy azt csinálja amit csak akar.
2012. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! :) Mi a Magyarpolányi ebtenyésztőtől vesszük majd meg még kb. 4-5 hét mulva. Nem tudom találkoztatok-e már vele,és hogy jó-e? Mamám szomszédjának is van Havanese-a és ők is a M.polányból hozták,De a papájuk ismeri a tenyésztőt,mi 30.000-ftért vessük meg tőlük! :)
2012. máj. 1. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó kutyák nekem is van egy ,de következetesen kell nevelni ,mert a fejedre nőhet, amúgy barátságosak és kedves kutyák, én csak ajánlani tudom, de a szőrét mindennap vagy minden másnap ki kell fésülni és amikor már elhoztátok pár nap múlva a fésűhöz kezdheted hozzá szoktatni ha a tenyésztő nem tette meg..
2012. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VBeata81 ***** válasza:
Nagyon jó fej kutyák, és nagyon igánylik a gazdi (és a család) figyelmét. Figyelj a szocializációra, legyen sokat kutyák között.
2012. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D :$
2012. máj. 2. 14:21
 8/8 anonim válasza:
Én csupa jót tudok róluk mondani,az én kicsikém 11éves,és 1 éves volt amikor kaptam.Butuska volt nem volt vele foglalkozva,de pár hónap alatt egy okos ügyes szobatiszta kutyus lett.Ez alatt azt értem,hogy ha ki kell mennie a"dolgát elvégezni" kikérezkedik,ugat ,lökdös,hogy figyeljek mert neki most sűrgősen mennie kell.Amikor pár órára magára kell hagynom és hazajövök,hangosan jelzi,hogy boldog, hogy hazaértem.Igazi hűséges társ.Nagyon könnyen tanítható,az enyém viszont a gyerekeket nagyon nehezen fogadta el.Kimondottam azt éreztem és érzem is a mai napig nála,hogy egy gazdis,tehát én vagyok a szeme fénye.Nemtudom elmondani,hogy mennyire igaz barát,és társ.Imádooom
2017. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!