Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kakievő kutyám van?!

Kakievő kutyám van?!

Figyelt kérdés
Sziasztok annyi lenne a kérdésem hogy, van egy kutyám (6 hetes Golden)és már ez a második éjszaka hogy a saját székletét előszeretettel fogyasztja éjjel, amikor nem látom..Olvastam sok mindent, hogy unatkozik, vagy csak szimplán éhes és rá van kényszerülve. Hogyan szoktassam le róla? És egyáltalán káros ez?

2012. máj. 1. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Erről nagyon nehéz leszoktatni. Csak úgy lehet ha mindig figyelsz rá és össze szeded a kakiját. Vagy előbb utóbb kinövi (jobb esetben)...

Hát, annyira nem káros de viszont ha más állatok ürülékét is megeszi abból el kaphat különböző betegségeket, férges lehet stb... Minden képen rendszeresen féregtelenítsd a kiskutyát!

2012. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát a mi 2,5 hónapos rottink, is ezt csinálja, igaz nem a sajátját, de másét igen. Meg minden vackot, amit talál. Folyton ez a para van, hogy most lesz e valami baja tőle. Nem értem miért csinálja, mikor mindig kap rendesen enni. idegesítő nekem is....
2012. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mivel a nap 24órájában nem tudod figyelni,hogy ne egye meg a székletét ezért adj neki ananászt mert ettől büdös lesz a széklete és akkor nem fogja megenni.Egyébként lehet azért eszi meg mert nem megfelelő neki az étele.Milyen kutyatápot kap enni?
2012. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2012. máj. 1. 09:36
 5/20 A kérdező kommentje:
És ha nem eszi meg az ananászt?
2012. máj. 1. 09:37
 6/20 anonim ***** válasza:
Erdekes a helyzet,mert 6 hetes koraban meg jobb helye lenne az anyakutya es a testverei mellett. Szegeny kiskutya most egyedul van es nem tudja,hogy mihez kezdjen magaval. Fontos,hogy sokat foglalkozzatok vele es szerintem nem artana segitseget kernetek egy kutyaiskolatol telefonon.
2012. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja megenni akkor vágd össze nagyon apró darabokra és keverd a kajájába bele.
2012. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Es a tobbi valaszolonak nagyon igaza van,hogy fontos milyen tapot kap. Ha megengedhetitek magatoknak vegyetek neki premium tapot, pl Pro Plan Puppy Sensitive Lazacos rizses tapot.
2012. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mirôl beszélsz,nekem is van egy 9 hónapos goldenem és ô nem a sajátját, hanem a másik két kutyám székletét ette. Meg néha más állatok székletét is. De amúgy ezt csinálta az ónémtjuhászom és a keverékem is. Elmentünk dokihoz, hogy kérjük ki a tanácsát. Ô is az ananászt ajánlotta, kipróbáltuk és semmit nem hatott. Ugyanúgy megette a székletet. Tápt cseréltünk ( [link] ) és a doki adott egy sprét, amit az ürülékre kelett szórni. Azt rá fújtuk és mikor próbálkozott azonnal kiköpte! :)
2012. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Vegyetek neki legalább egy közép kategóriás tápot. Azért is megeheti a székletét mert a Pedigreeben egy csomó olyan dolog van amit a kutya nem emészt és persze illat anyag és aromák... Nagy valószínűséggel eszt érzi a székletén is és azért eszi meg.

Minden képen váltsatok jobb kajára!

2012. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!