Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kakievő kutyám van?!

Kakievő kutyám van?!

Figyelt kérdés
Sziasztok annyi lenne a kérdésem hogy, van egy kutyám (6 hetes Golden)és már ez a második éjszaka hogy a saját székletét előszeretettel fogyasztja éjjel, amikor nem látom..Olvastam sok mindent, hogy unatkozik, vagy csak szimplán éhes és rá van kényszerülve. Hogyan szoktassam le róla? És egyáltalán káros ez?

2012. máj. 1. 09:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De szárazból jó minőségűt eszik: [link]
2012. máj. 1. 09:52
 12/20 anonim ***** válasza:
6 hetesen elhozhattad...akkor Én a Te helyedben azon sem kezdenék el csodálkozni ,hogy a saját lábát kezdi majd meg lerágni.
2012. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy meg eszi, mivel nem lap elégbtápanyagot! A pedigree a kityatápok legalja, 5% hússal, és rengeteg gabonával, búzával. Vegyél brit márkájú tápot. Kb ilyen árban van, de kevesebb kell belőle, jó a tápanyagtartalma, sok benne a husi, és prémium. Tessék, neki ez való: [link] sőt, innen ingyenesen kiszállítják. Azt, hogy egy árban van, úgy értem, hogy a brit drágább, de sokkal jobban megéri. :)
2012. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy royalt kap. Az is jó, de a fajtatápot inkább kiegészítésként add, fele fele arányban pl azzal, amit linkeltem.
2012. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nemrég találkoztam egy kutyával hasonló problémákkal, ott kiderült, hogy a konzervkaja volt a ludas, amit felváltva kapott a száraztáppal. Valami nagyon finom nem emésztődött meg belőle, hanem kijött a kakival együtt, és ezért ette vissza a kutya. Mióta csak minimális konzervet kap, megszűnt a kakaevés.
2012. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 VBeata81 ***** válasza:
A kakaevés gyakran ásványianyaghiány tünete. Általában káliumhiányra utal. Az én kutyám is csinálta kiskorában, elkeztem egy darabig banánt adni a reggeli kajaadagjához, és akkor abbahagyta. De szimplán rossz szokás is lehet.
2012. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2012. máj. 1. 12:57
 18/20 anonim ***** válasza:
41%

ezért "érdemes" szaporítótól vásárolni kutyát!

tipikusan olyan probléma ami amiatt alakul ki mert nem foglalkoztak vele, nem takarítottak utána, esetleg büntették is indokolatlanul...ezért ő eltünteti a nyomait ha besikerül...!

nehéz dolgod lesz és mielőbb keresned kéne egy szakembert aki segít megszüntetni ezt a gondot és esetleg vállalja a kutyád szocializálását, nevelését is pl. saját kutyája segítségével és felkészít téged is arra, hogyan foglalkozz tudatosan egy ilyen szinten elcseszett szaporított kutyával

2012. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, ez retriever betegség, az én labradorom 5 hós és szintén zabálja a kakiját. Pedig Josera premiumot eszik... kakival.
2012. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 pimi pami válasza:
az én kutyám is szokott egyszer behozta a kakit a kocsbánkba és az anikonak (a kocsmárosnak)kellett összeszedni
2012. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!