Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiás a kutyám?

Archangel kérdése:

Allergiás a kutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit elbizonytalanodtam, hogy mi baja lehet a 2 éves Huskymnak, mert véresre kaparta a szája mellett kicsivel a pofáját. Van egy kis seb, ami kívül duzzadt, a belsején pedig "1 kisebb lyuk van". A gond az, hogy nem tudom biztosan eldönteni, hogy tápallergia-e, mert több tényező is érte mostanában: 3 kullancs volt benne frontline ide v. oda(de nem ott, ahol kivakarta), Új bolhanyakörvet kapott (Bolfo), és ma reggel új tápot kapott (Acana csirkés). A csirke allergia elég gyakori a kutyáknál, de soha nem jelentkezett ezzel tünet, pedig Orijenből is csirkéset kapott anno. A hirtelen fehérjeváltás is okozhatta, mert sajnos az utóbbi időben rossz minőségű tápot kapott, aminek ehhez képest vicc a fehérje tartalma... Szerintetek mi lehet a baja? Holnapig tűkön ülök, mert az állatorvosnak is ünnep van ma... :/
2012. máj. 1. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

biztos nem allergia inkább csípés, vagy valamit rágott ami megszúrta a száját

(Mindenholvan ügyelet és fel is lehet hívni a dokit)

2012. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



itt ez a két link szerintem olvasd és kiderűl mi a baja a kutyádnak...

2012. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!