Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből tudom megállapítani,...

Miből tudom megállapítani, hogy a kutyám allergiás a csirkére?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

hát úgy hogy ha adsz neki csirkét és kijön rajta ez azzal jár hogy rágja magát főleg a lábát ,hátsó részét...

illetve nem adsz neki csirkés dolgokat se a táp,jutifalatba nem lehet csirkés..1 hónapig ne adj neki és ha nem rágja magát akkor valószínű hogy csirke allergiás mert amint adsz neki az pár nap alatt kijön rajta..

2011. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy az én kutyusom is csirke allergiás. Allergia elleni gyógyszert szed, de csakis orvosi utasításra kezdtük el szedni. Tanácsom az, hogy mielőtt bármit is teszel, vidd el orvoshoz a kutyulit, mert lehet, hogy nem csirke allergia, hanem valami egészen más. Meg legalább magadat is megnyugtatod, hogy az vagy sem. Onnantól pedig az orvos már tudni fogja mi a teendő.
2011. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én ugy deritettem ki amikor már lerágta a lábait kb, h eltüntettem a csirklt az étrendéből. kinyomattam a bűzmirigyét mert attól is vakaródzhat rendesen.

3 héti g josera lamb&rice-al etettem már mire végleg megszünt a vakaródzása.

2011. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!