Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egy kutyával agresszí...

A kutyám egy kutyával agresszív, de ha sok kutya veszi körül akkor jól viselkedik, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Az utcán sétáknál amikor találkozunk egy-egy kutyával akkor ugatja őket és oda is kapna (ezeket sose engedem,megpróbálom időben leállítani) de amikor már 5-6 kutyás összegyűlik akkor is jól viselkedik illetve van az állatvédelmi nap vagy egyéb kutyás nap a városba mindig elmegyünk és ott is jól viselkedik..


lehet,hogy sok a kutya sok az ember és azért??



kistestű kutyus amúgy

(nem volt szocializálva amikor hozzám került)


2012. ápr. 23. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, szerintem nem mer "menőzni" amikor a többi is ott van, nekem egy kiképző sem adott rá választ...
2012. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,hogy amikor ugat,vicsorít,engedd el(egy megfelelő helyen,természetesen).Fogadom,hogy a másik kutya közeledtére vagy elszalad vagy barátságosan fog közelíteni(a másik kutya lehetőleg egy kiegyensúlyozott kutya legyen).Félős kutyád van s így próbálja elrejteni félelmét más kutyákkal szemben.
2012. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer elengedtem,de akkor véletlenül találkoztunk kutyával de nagyon félt és amikor a másik eb nyomult akkor a kutyám elakart szaladni szerencsére nem úttest közelében voltunk, de ahogy szóltam neki megállt ,de így nem akarom sétáltatni,nehogy kiszaladjon az útra..
2012. ápr. 23. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!