Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora hosszú egy felnőtt yorki?

Mekkora hosszú egy felnőtt yorki?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fekhelyet ami nagyobb korában is jó lesz és nem tudom,hogy melyik méret lenne a legmegfelelőbb amiben kényelmesen tudna nyújtózkodni. A méretek : 50x60x20 vagy a 40x60x20 vagy esetleg elég a 40x50x20 is ezek a párna méretek.

2012. máj. 2. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 40x50x20 méretű fekhely elég lesz egy yorkinak,esetleg ha egy kicsit nagyobbat szeretnél akkor a 40x60x20cm-est vedd meg.
2012. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2012. máj. 2. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen nagy.mini,standart(kozep)vagy nagy??vegyel neki kicsit nagyobbat es puhat:)
2012. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3.válaszoló!Nem kötekedni szeretnék,de nem létezik olyan,hogy mini yorki.A genetikailag hibás egyedeket próbálják úgy eladni a szaporítok,hogy pénzt keressenek vele.A yorkinak nincsenek különféle méretváltozatai mint pl.az uszkároknál van törpe,közép,óriás.A yorki normál mérete az ami a standardban elő van írva tehát a 2,5kg alatti és a 3,1kg feletti kutyák nem tenyészthetőek.Ez az extra mini yorki mizéria pedig egy reklámfogás,hogy a tudatlanoktól kicsaljanak a szaporítók egy csomó pénzt egy genetikailag rossz kutyáért.
2012. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. köszönöm a válaszod :) 4-es te viszont ezzel nekem nem segítettél :( engem hidegen hagy a mini kérdés,de azért köszönöm a válaszod.
2012. máj. 2. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
harmdik voltam...sokak montak mar,van mini yorkijuk,vagy van nagyobb...a standart meret a leggyakoribb.az hogy ffenhibas lenne,vagy reklamfogas,csak felfogas kerdese...
2012. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elozo voltam,genhibasat akartam irni :) am nincsmit
2012. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok közben sikerült rá találnom,hogy az átlag hosszúsága 18-20 cm így szerinem a 40x60x20 fogom megrendelni :)
2012. máj. 4. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!