Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szegecses nyakörv. Jó választás?

Nacui kérdése:

Szegecses nyakörv. Jó választás?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy próbált e valaki már szegecses nyakörvet adni a kutyájára. Ha igen az állat, hogy viszonyult hozzá? Tetszett neki vagy próbált megszabadulni a szegecsektől?
2012. máj. 2. 21:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Miért hordanának a rendőrségi kutyák szegecses nyakörvet? Hogy a bűnöző nehogy torokra menjen?
2012. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

szia.en irtam hogy ne egy soros.

ha nj kutyad van akkor en a haromsorost ajanlanam,igy az el tudja fedni az egesz nyak reszet szinte.

2012. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek nagyon köszönöm:)

Többiek: Rendőrségi kutya... könyörgöm a gazdája dönti el milyen nyakörv lesz rajta. Én már láttam nyomozó kutyát szegecses nyakörvvel.

2012. máj. 3. 19:56
 24/27 anonim ***** válasza:

Én írtam a munkakutyát.

Azok pásztorkutyák amelyek a nyájat őrzik, bezony jó nagy szegek vagy szegecsek állnak ki a nyakán. És őrző védő kutyákon is szoktak lenni, többek között az enyémen is.

És igen csak jól ki van használva, mert amikor munkába indulunk, nem egyszer fordult már elő, hogy a másik kutyát kiengedte a kö..g gazdája, az meg neki esett kutyámnak. De sok a kóbor kutya is.

2012. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ilyet hord egy kiképzett rendőr v. katonaságnál alkalmazott kutya.... [link] szegecses nyakörvvel még életemben nem láttam én sem.
2012. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 lallerrrr válasza:
Kezdjük ott hogyha kemény a kutyája nemfogja minden kutyához oda engedni ha van esze .
2016. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem anno kutyaiskolában javasolták, hogy próbáljam ki a szöges nyakörvet, ugyanis szörnyen kezelhetetlen (volt) a kutyám. Egyszer tettem rá, kezelhetőbb volt vele, viszont tudni kell használni, nem szabad ide-oda rángatni vele a pórázt. Ha alapos indokod van mögötte (pl. szakember javasolta, mint az én esetemben), akkor azt mondom, próbáld ki, viszont ha egy légből kapott ötlet, akkor messziről kerüld el, csak ártasz vele a kutyának.

2021. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!