Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok az...

Milyen fajtát ajánlotok az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés
Kerti tartásra, csak kistestű max. közepes méretű, ne igényeljen a szőre túl sok gondozást és viszonylag kevés testmozgással beérje. A gazdája napi 8 órában dolgozik, délutánonként tudna vele foglalkozni, de valószínű, hogy inkább hétvégente menne vele nagyobb sétákra. Viszont sosem lenne egyedül, mert mindig otthon van a nagymami.
2012. máj. 3. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Kutyát minden nap sétáltatni KELL! Különben nem érik különböző ingerek és akár szétszedheti a kertet, és majd kérdezitek utána, hogy hogyan szoktassuk le arról, hogy felássa a kertet meg ilyeneket...
2012. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 klopusz ***** válasza:

Szia!

Legegyszerűbb lenne, ha menhelyről fogadnátok örökbe egy blökit. Választék - sajnos - van bőven.

A sétáltatásról annyit, hogy én sem tudom minden nap hosszabb sétára vinni a kutyámat (kerti eb), de hétvégeken igen, és ez nálunk működik (nagytestű, kb. 40 kg-os keverék).

2012. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát délután szerintem sétáltatná úgy érti:) de kerti tartásra kistestű kutyát semmiképp nem javasolnék! Nem bírják se a hideget,és mindig a gazdájuk mellett akarnak lenni!

[link]


de nézegess körül itt,kiválasztottam már neked a feltételeidet!

2012. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abból, hogy hétvégente menne nagyobb sétákra, abból szűrtem le, hogy talán hét közben nem vinné. Ha nem így van akkor adok magamnak szöveg értelmezésből jó nagy egyest! :D Amúgy én is menhelyről javasolnék, és mint ahogy az előttem szóló mondta inkább közepes testűben gondolkodnék a helyedben :)
2012. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!