Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka Rottweilerem felcsinálha...

Szuka Rottweilerem felcsinálhatta egy pincsi?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 15:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy nem éri fel de nem tudom mostanába sokat fekszik vagy csak a melegtől? Azért kérdem hátha valami okoságotok előre is kösz :D
2012. máj. 3. 15:34
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha tüzelt a Rottid és magára engedte akkor igen. Láttunk már csodát...
2012. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha nem éri fel, megoldják :)) Ismerőseim a következők látták: a nagytermetű kutya benn áll az árokban, a kicsi meg ügyködik rajta :)
2012. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Simán lefekszik neki.
2012. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én lovakkal láttam erre példát, "sima" nagy ló és póni... :)
2012. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Simán, én németjuhász szuka, tacskó kan aktusát láttam a közeli réten, és azután pár hónapra az aktusból származó kiskutyát is... meg felnőttként is, ott élt a közelben... kicsit groteszk volt a tacsi törzsön németjuhász fej, de bűbájos jószág lett és a gazdái is szerették...
2012. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De én mit csináljak pincsi rotti keverékkel? :///// amikor a szomszédnak kéne a kaput megcsinálni én átviszem neki
2012. máj. 3. 17:03
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja és kösz a válaszokat.
2012. máj. 3. 17:03
 9/24 anonim ***** válasza:

Simán befedezhette.

Vidd el ivartalaníttatni a rotidat. Sokkal olcsóbban megúszod még így is...6-8 kölyök nem olcsó mulatság. Illik őket beoltatni, és az etetésük sem 2 fillér. A műtét után pedig nem lesz emiatt több gondod.

2012. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
mit csináljál? Amit eddig is kellett volna,ivartalanítsd!
2012. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!