Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka Rottweilerem felcsinálha...

Szuka Rottweilerem felcsinálhatta egy pincsi?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 15:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ivartalanítani nem fogom amíg nem lesz 2 éves mert szeretném fedeztettetni egy másik Rottival,És utána ivartalanítani mert nekem kell még minimum 2 kan kölyök is a többit meg elajándékozom,de pincsi rotti keverék kutya 100% hogy nem kell repül a szomszédba a kiskutya....ha nem csinálta meg a kaput akkor magára vessen,nehogy már én alkalmazkodjak hozzá avval hogy ivartalanítom amikor fedeztettetni akarom.
2012. máj. 3. 17:57
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
a nyakamat tettem volna rá, hogy ez lesz a válasz...
2012. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"de pincsi rotti keverék kutya 100% hogy nem kell repül a szomszédba a kiskutya...." - nos kedves kérdező, az neked - igen helyesen - két évig terjedő...

De van épeszű megoldás is, el kell menni az állatorvoshoz, kutyánál lehet gyógyszeres abortuszt csinálni... oszt max annak árát követeld a szomszédon.

2012. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én nem járkálok.... Miért jár 2 év hogy visszaadom a kutyáját? Akkor okoskodj ha tudod a büntető törvénykönyvet.
2012. máj. 3. 19:11
 15/24 A kérdező kommentje:
Még azért reménykedek hogy nem lesz kiskutya....Mert most 1 éves a kutyám.
2012. máj. 3. 19:16
 16/24 anonim ***** válasza:
ha tüzel tök mindegy mennyi idős... Látom sok eszed van hogy "fedeztetni akarod" hidd el hogy fajtatiszta kutyát sem könnyű eladni, oltani kell, törzskönyve gondolom nincs! Ha meg van nem biztos hogy a te kutyád jó géneket örökít majd!
2012. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Van törzskönyve, és én magamnak 2 kan rotti kell de a többit nem pénzért akarom adni csak ingyen oda adom valakinek....igaz hogy azt törzskönyv nékül de ha beakarja törzskönyveztetni akkor felhív és megyek a könyvel.Ennyi
2012. máj. 3. 20:44
 18/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én a Btk-t értem... te a saját szövegedet érted-e??? - "de pincsi rotti keverék kutya 100% hogy nem kell repül a szomszédba a kiskutya" - írtad.

Egyébként várhatsz nyugodtan, kutyáknál a vemhesség gyógyszerrel akkor is megszakítható még, ha már látszanak a vemhesség jelei...

2012. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tudod, nem csak a kapu a hibás. Tüzelő szukát csak bombabiztos helyen tartunk, amikor időben van. Ha nem olyan az udvar, akkor el kell zárni.
2012. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ohh persze akkor ha bas.hatnékod van elkel előled zárni egy nőt ?? hülyegyerek
2012. máj. 3. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!