Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik kutya-macska barátság?

Létezik kutya-macska barátság?

Figyelt kérdés
Egy reggel megdöbbentem.A kuvasz kutyánk megengedte,hogy a macskánk egyen a táljából,de ez még semmi!Később a macska mosdatta a kutya képét,aztán összebújva aludtak.Alig mertem elhinni amit láttam.Volt már valakinek hasonló élményben része?

2012. máj. 3. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy van!
2012. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori szerintem, nálunk is jóban voltak mindig a kutyák a macskákkal.
2012. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 VBeata81 ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. Egy "falkának" fogadják el egymást, és jól ki tudnak jönni. De persze nem mindig jön be.
2012. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az amúgy kutyákkal elég vadul fellépő rotim hátán aludt a macskánk mikor hideg volt az idő.Szóval létezik ,szépen összeszokhatnak.Egyszerűbb, ha a kölyök kutya jön később.
2012. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szeretik egymást a kutya és a macska. De ez nem jelenti azt, hogy bármely idegen macskát is eltűrne, azokat elkergeti.
2012. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nálunk sem bántják a kutyák a 2 kóbor macskát, akik ide szoktak, de a többit elkergetik. Azt nem mondom, hogy barátok, igazából olyan, mintha sem a kutyák, sem a macskák nem vennének tudomást egymásról. De ismerősöm kaukázusi juhásza a macskájukkal alszik, előbb a macska eszik a kutya tányérjából, játszanak stb...
2012. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos létezik...de nálunk nem tapasztalahtó...a két kutya megtűri a macskát, de nem haverkodnak...pedig mind a hárman kölykök, na jó a macska kicsit már idősebb, lehet vagy 1,5 éves. de talán majd késöbb...remélem...
2012. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a kutyánk elég fura típus:)

Mikor még fiatal volt mindig kergette a macskákat,de csak az üldözés öröméig,volt hogy beszorította őket a sarokba,de utána nem tudta mit csináljon,hagyta hogy elfussanak előle:D


Illetve volt egy fura szokása:DAkkor kergette őket,mikor kimentünk,látta,hogy ott vagyunk:D

Amikor az ablakból figyeltük őt,akkor le sem sz-rta őket:d

Lehet megakarta nekünk mutatni,hogy ő milyen domináns,vagy nem tudom.


Aztán később,hogy idősebb,betegesebb lett,télen volt hogy összebújva aludtak 3an a két macskánkkal.

A macskák is megszokták,pedig korábban féltek tőle.


Sajnos azóta elpusztult a kutyus(németjuhász volt),és csak a 2 macsek van meg.

2014. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen,ezt én is megfigyeltem.

Az idegen macskákat elkergette,őket nem tűrte meg.

2014. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!