Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sosem lesz behívható a kutyám?

Sosem lesz behívható a kutyám?

Figyelt kérdés
Már írtam róla az oldalon: magamhoz vettem egy rossz sorsú huskyt, szinte semmiféle szociális kapcsolat nem érte verésen kívül, lassan egy hónapja, hogy nálam van, sokat fejlődött. Rettegett más kutyáktól, most már játszik velük, az emberekkel ugyanez a helyzet, de a behívás katasztrófa. Hiába csak séta közben kap enni (kutyakiképző tanácsára), nem igazán hallgat rám, van, hogy odajön, de van, hogy rám se hederít. Május végén megyünk kutyasuliba, de félek, hogy ott sem tudnak segíteni, annyira önfejű és makacs. Volt, hogy annyira elkeseredtem, hogy elengedtem a pórázról, menjen, ahova akar, elindultam a másik irányba, észrevette, utánam rohant, tehát valamilyen szintű kötődésnek kell lennie. Vajon a suliban fognak tudni segíteni egy ennyire problémás kutyán?

2012. máj. 4. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
akkor???? Türelem:))) 1 hónap még nem sok, idő kell, amig egymásra hangolódtok:)
2012. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 sippara ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta? Ugyanitt tartok egy szintén szomorú előéletű husky kannal, pénteken megyünk az első terápiás foglalkozásra. Nektek bevált a suli?
2012. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!