Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaphat a kutya néha kenyeret?...

Kaphat a kutya néha kenyeret? Nagyon ritkán, mondjuk félévente.

Figyelt kérdés
Rendes kaját kap, prémium minőségű kutyaeledelt, meg húst, zöldséget, néha rizst, meg gyümölcsöt. De egyszer ellopott egy másik kutyától egy kis darab száraz kenyeret, és nagyon ízlett neki, úgy ette mint egy éhező. Pedig nem volt éhes, nemrég evett előtte.

2012. máj. 5. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nagyanyám csak zsíros kenyérrel és a legolcsóbb száraz táppal eteti a kutyáját. És már 8 éves a dög :D Szóval ha a kutyádnak úgy ízlik a kenyér hagyd a francba a prémium tápot,és örülj neki hogy a kenyeret is megeszi. Sajnos az enyém nem, de a prémium kaját sem, neki csak az kell amit mi is eszünk kivéve a kenyér :(
2012. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz tőle semmi baja, ha hébe hóba kap egy kis kenyeret. Én is prémium táppal etetek, de van mikor jutalomként kap egy darab száraz kenyér héjat, azt imádja ropogtatni. Sőt ha van maradék szendvics (és nincs benne olyan amit ne ehetne) akkor azt is megkapja. Még a zöldséget sem válogatta ki soha.
2012. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle ::)
2012. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a száraz kenyér, ill. zsemle jó a fogkövek ellen is.
2012. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 5. 16:55
 6/8 Hovarju ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a kenyértől. A száraz kenyér meg még fogkő ellen is jó.
2012. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Moira-88 ***** válasza:
Sosem tapasztaltam, hogy baj lenne a kenyérevéstől. Az én kutyám rendszeresen elcsórja, főleg a szikkadt kenyér szeleteket és imádja ropogtatni, mintha csontot rágcsálna. Ha ránkmarad a kenyér akkor össze szoktam tördösni neki és hozzákeverem a tápjához, ez a kedvence:)
2012. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok, miért pontoztatok úgy le? Nem hiszem, hogy rosszat írtam... Tudjátok aki szegény, mint nagymamám, annak nincs pénze prémium kutyatápra... Sztem vidéken mindenki kenyérrel eteti a kutyáját. Én is adnék az enyémnek, de őt nagyon elkényeztettük, és sajna válogat...
2012. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!