Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem adja ki a szájából...

Miért nem adja ki a szájából a labdát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet van egy német juhász szuka keverék kutyusom és ha eldobom labdáját visszahozza de nem képes kiadni a szájából a labdát próbáltam ösztönözni jutalomfalattal de inkább arról is lemond csak a labdáját ne kelljen kidobnia.Most már nem tudom mivel próbálkozzak .
2012. máj. 6. 10:59
 1/7 anonim válasza:
A kutya csak védi a tulajdonát. Egy másik (új) labdát kellene beszerezni és egyszerre kettővel játszani, ez általában jó megoldás.
2012. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta. Én úgy szoktattam le, hogy mikor visszahozta mondtam neki, hogy add. Ha nem adta vissza, akkor hátat fordítottam neki, ott hagytam és 5 percig nem foglalkoztam vele. Egy idő után megértette, hogy ha nem adja ide, akkor nincs játék. Csak következetesen, mindig ezt kell csinálni, egyszer sem szabad engedni neki.
2012. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:D

A második válasz szerintem célravezető.

Az első válasz eszembe juttatja, amit tv-ben Cézár Milán tanít: az ilyesmivel a kutya a saját dominanciáját akarja kifejezni, vagyis jelzi, hogy ő az úr, az van, amit ő akar.

Milán szerint ezt nem kell annyiban hagyni, a kutyának igenis a gazdi utasításait kellene még ebben is követnie.

Érdekes dolgok ezek, én biztosan a hátatfordítok megoldást próbálnám ki, ha lenne kertem, és abban lenne egy kutyusom. :)))

2012. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

en is eggyett ertek a masodik valaszoloval.

az en kutyam sem adja oda,elemhozza,leul es var.de labdat nek kapok :(ilyenkor en is elfordulok,korozget korulottem majd leteszi a labdat.

de viszont ha a kotelcsomoval jatszunk,kinyitom a tenyerem,o beleteszi az eggyik veget,hogy huzzuk egymast :)

2012. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez aranyos!

Ezek szerint a kötélről tudja, hogy az kétszemélyes játék!

2012. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az első válaszadónak mondom hogy próbáltam már két labdával akkor elmegy a másik labdáért a szájában az egyikkel :d megnézi a másik labdát majd visszajön az egyik labdával a szájában a másik ott marad ahova dobtam :d a második válaszadó ötletét mindenképp kipróbálom köszönöm :d
2012. máj. 6. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
igen.nekem is tetszik:)de azt a cipoimmel is megcsinalja.persze olyankor nem mosolygok,hanem levaltom a csomora.
2012. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!