Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök Golden retriever kutya...

Kölyök Golden retriever kutya érkezik a házhoz. Tanácsokat szeretnék!?

Figyelt kérdés
Lakásban élünk, így arra gondoltam, hogy egy nagyobb dobozba homokot szórok és azt kiteszem a bejárati ajtó elé. Ebbe beleteszem a kakit és ha úgy látom, mindig ide vezetem a kutyust, hogy ebbe végezze a dolgát. Erre azért van szükség, mert nincs lehetőség 3-4 óránként elsétálni a parkig. Mit gondoltok, jó megoldás lenne? További tanácsokat is szívesen olvasok. Köszönöm. :)

2012. máj. 6. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

arra tanítani egy kutyát kölyökkorban,hogy a lakásba kakiljon, pisiljen végzetes. Soha nem fogod, vagy cask rohadt nehezen szobatisztaságra nevelni.

Az utcára kiszaladni 2-3 óránként pont elég

2012. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a sétát erőltetném, mert így nem fogja a szobatisztaságot megtanulni, majd amikor lesz időd elvinni a parkba sűrűbben, majd akkor kezdheted elölről a szobatisztaságot, szerintem nem éri meg, jobb lenne most rendesen megtanítani.

Amúgy cuki kutyus, nekünk is goldink van, bár a kertben.

Sokat kell vele foglalkozni, játszani, tanítani. A mienk nagyon okos, és nekünk a jutalomfalatos megoldás jött be.

2012. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VBeata81 ***** válasza:
Szerintem ezzel azt éred el, hogy tiszta homok lesz a lakás! Kutyapelenkát használj, vagy legfeljebb újságpapírt. De nem is kell mindig a parkba menni, csak van egy kis fű közelebb is, nem?
2012. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen úgy gondoltam, hogy a bejárati ajtó elé teszem a ládát, ami egy belső udvarra nyílik. Semmiképp nem a lakásba. Esetleg azt is megszokhatja, hogy odapiszkít akkor is, ha már nem lesz ott doboz, mert nagyobb lesz?

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 7. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt kérlek felejtsd el. Az enyém 9hetes most nagyon féltem, hogy mi lesz pedig kinti kutyus. Reggel végzi el a dolgát az első etetés után ill. késő délután. A területén nem piszkít kikéretszkedik a hátsó kertbe. Pisilni is csak ott pisil.
2012. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tennék pelenkát a lakásba, hogy ha mondjuk nem érnél haza, akkor oda elvégezheti a dolgát.
2012. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!