Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma hoztam el a tenyésztőtől a...

Ma hoztam el a tenyésztőtől a yorkimat, ma 8 hetes, de még csak két oltása van, amíg nem lesz meg az 5 oltás ami ugye még 6 hét addig nem lehet kivinni? Panelban lakunk

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az állatorvosok általában mondják is. Amíg nincsenek meg az oltások, addig ne vidd ki, mert elkaphat betegségeket!
2012. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 3. oltás után néhány nappal már ki lehet vinni
2012. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor h végezze el a dolgát addig?
2012. máj. 6. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
egyébként szinte mindegy kiviszed e vagy sem mert l a parvó terjedhet ruhán vagy cipőtalpon is... én a gazdiknak a 3. oltás utáni kivitelt szoktam javasolni de vannak akik hamarabb is kiviszik és semmi baja nem lesz a kölyöknek és olyan is volt, hogy nem vitték ki mégis elkapott valamit
2012. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ez egy orosz rulett én mondom..

Vagy igaz és bejön vagy nem. Én kockáztattam és levittem,de egy kutyához nem engedtem oda,és kerültük az olyan helyeket ahol sok a kutya! Nem lett hála istennek semmi baja:)

Ilyenkor amúgy pelenkát szoktak alkalmazni,de ha egyszer rászokik onnéttól arról is leszoktatni,igen macerás.

2012. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy letegye az orrát és ne engedd más kutya közelébe. Szépen kézbe vidd le. 3. oltás után nyugodtan lehet sétálni stb.
2012. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy sokan ellenzik,de ha nem tudod ki vinni akkor kutya pelenka vagy alom a megoldás.
2012. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!