Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mitől lehet a...

Szerintetek mitől lehet a kutyáimnak rossz kedve?

Figyelt kérdés
7 szuka kutyám van mind mentett kutyus. És nagyon rossz kedvük van. Nem is esznek és mintha meglennének sértődve mert ha hívom őket nem ugranak az ölembe és még a fejüket is elfordítják. Tudom hogy tüzelési időszak van az egyik kutyusom épp tüzel is és másik kettő is várható a napokban de az ivartalanítás nálam kizárt egyéb rossz emlékek miatt megtudom oldani a vele járó cécót és az elkerítést még soha nem volt semmi baj. A tüzelés miatt ilyenek? Vagy a meleg miatt? Illetve a napokban volt a ballagás,szerenád,érettségire való készülés és minimális időt tudtam velük lenni a család többi tagja látta el a feladatokat. ( sétáltatás stb ) Lehet megsértődtek rám???? Vagy betegek lehetnek?? Hívjak állatorvost?
2012. máj. 6. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd őket sétálni játsz velük, adj vmi jutalomfalatot, örülni fognap :)
2012. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából bármelyik lehet, kivéve a megsértődést.
2012. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!