Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindenevő, Máltai 6...

A kutyám mindenevő, Máltai 6 hómapos. Ez normális?

Figyelt kérdés
Naponta 3x kap kutyakaját. De emelett mindent megeszik. a főzéskor leeset hagymát, oliva, fetasajt,paradicsom, popcorn szotyi. Egyszóval tényleg mindent megeszik (és nem kap kevés kaját).
2012. máj. 6. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, az enyémek is ilyenek, lopkodnak :)
2012. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért figyelj oda, mi esik le, és mit eszik meg. A kutyákra nézve sok étel veszélyes, vagyis mérgező, amit nem javasolt nagy mennyiségben adni, érzékenyebb kutyáknál, kis mennyiségben sem:


[link]


Egyébként normális. Enyém is összeszedne mindent a konyhában, de én általában megelőzöm. :D Ki van készítve kislapát, kisseprű és összeszedem, mielőtt felnyalná. Csak azért, mert nem tudom, a többiek, miket ejtenek le, jobb félni, mint megijedni. Én nem tudom, hogy az én kutyám mire érzékeny, cukorbeteg e vagy ilyesmi, egy ilyen vizsgálat 80 ezer forint körül van. (kutya allergia teszt). Úgyhogy inkább felszedek mindent a földről. :)))

2012. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kutyánál ez lenne a normális, örülj neki:) De a súlyára majd figyelj oda, az enyém ugyanilyen haspók, és időnként diétára szorul, ha túl sok "leesett" dolgot eszik meg.
2012. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!