Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjszaka is leviszitek a...

Éjszaka is leviszitek a kutyusotokat pisilni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Este 10kor van utólsó sétánk,és a kutya is alszik éjszaka,kibírja hogy ne pisiljen reggelig. Utána hajnali 6 körül van első sétája hétköznap,hétvégén 8-9 körül! Egy nap 5x viszem le, 2 éves pincsi:)
2012. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az kéne még csak :D Estétől reggelig 9 óra nyugit kérek magamnak, mindig közvetlenül lefekvés előtt sétál a kutya, és felkelés után rögtön megyünk le, ennyit minden kutya bírjon ki.
2012. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És amikor még kölyök volt és szobatisztaságra kezdtétek nevelni?
2012. máj. 6. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem alszol rendesen, az a kiskutyának se jó. Reggel takarítás, ez van :)
2012. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában egyre többször olvasom, hogy éjszaka is fent van a kölyök kutya és pisil/kakil.

Nálunk nem így volt. Amíg nagyon pici volt, este 11-kor volt az utolsó eü séta, aztán reggel 6 fele. Soha nem pisilt/kakilt be éjszaka - kivéve, ha beteg volt és fosizott -, éjszaka aludt. Olyan sokszor volt, hogy reggel mire magamra kaptam a ruhát, nem bírta még tartani és becsurgatott, de éjszaka soha.

2012. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak nyáron jártam vele éjjel is, vagyis hajnalban hamarabb. Nagy meleg miatt egy kicsit ilyenkor jobban élvezték a járkálást, játékot.
2012. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem

rotim, németjuhászom és dobermanom van, este 7-kor megyünk utoljára és reggelig alszik

2012. máj. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alapból nem.

Este fél hattól lent van kb: 1 órát és reggelig alszik....

De ha éjjel nagyon le kell mennie akkor szól és öltözöm is.

Illetve ha véletlenül késő este Bkv-val jön haza a férjem akkor leszoktunk menni elé...(ez elég ritka, mert aránylag közel dolgozik és sokszor jár biciklivel, vagy gyalog és ha vidékre megy akkor kocsival)

2012. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt és én ébren voltam akkor levittem még este 11 és hajnali 1 közt is valamikor, de ha elaludtam akkor 10kor volt az utolsó eü séta. Kb 5hónapos kora óta már nem viszem le csak nagyon ritkán pl ha amúgy is lemennék és még a kutya is ébren van (általában 9körül elfekszik és reggelig alszik).
2012. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!