Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor először vittétek a...

Mikor először vittétek a kutyusotokat kozmetikushoz hogy viselte?

Figyelt kérdés

Első sorban tapasztalatok érdekelnek.

És inkább kistestű kutyusok gazdijai írjanak de szívesen elolvasom a nagyobbakét is. :)


2012. márc. 27. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2782848-amiko..


Itt én válaszoltam, csak nincs kedvem megint leírni!:)

2012. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém pici testű. Ott voltam anyukámmal mellette(najo ültünk picivel arrébbxxd) kicsit fura volt neki, de rájött hogy nem béntja és mi is ott voltunk...Szóval egész jól
2012. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


Tavaly tavasszal vittem először a mudimat. A nagy fürdetőkádban annyira behúzódott a sarokba, hogy alig tudta a kozmetikus megmosni :)). A szárítást már jól tűrte, főleg azért, mert átkapcsolta néha a hajszárítót hidegre, amikor már nagyon lihegett. Alapvetően olyan "megadom magam" állásba helyezkedett, és hagyta :)).

2012. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat remélem az én kutyusommal sem lesz gond :))
2012. márc. 29. 14:38
 5/6 anonim válasza:

Lehet h egy picit késö a válszom de azért le írom, hátha érdekel...

Nekünk azt mondták h jobb ha ott hagyom a yorkim mert ha ott van a gazdi akkor lesz kinek hisztiznie...

Nálunk soha nem volt probléma (egy alkalom kivételével) csak utána egész délutám fáradt volt meg ilyenek, de ez normális. Egyszer történt h elvittük minden jól ment mikor visszamentünk érte örült nekünk mint mindig, de utána 4 napig tiszta depresszios volt nem evett meg egész nap aludt meg nem is játszott kivéve amikor papám jött (öt egyenesen istennek tekinti nem tudjuk miert pedig nem is találkozik vele sürün) akkor evett meg örült neki. Késöbb aztán rájöttünk h valószínü h nagyon megkínozta és az ilyen kis kutyáknál (2 kg) elöfordulhat h lelki beteg lesz :) szal jól bizonyosodj meg róla h nem vmi pszihopatának adod a kezébe a kutyádat... Remélem segítettem :)

2012. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


Tegnap vittem a mudimat az éves tavaszi fürdetésére. Hát, nagyon jól viselkedett, meg is dicsérte a kozmetikus lány. Pedig egy évben csak egyszer fürdik ott. (plusz még, ha beugrik a tóba) De biztos, hogy nem maradna ott nélkülem.


Érdekes, hogy mondta a csaj, hogy milyen jó, hogy évente csak egyszer van fürdetve. Pedig neki megérné többször is!

2012. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!