Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a technikámr...

Mi a véleményetek a technikámról, (szobatisztaságra nevelésnél)?

Figyelt kérdés
Most tanítom a kutyusomat arra, hogy teljesen szobatiszta legyen. Eddig pelusra piszkított, meg ha lementünk akkor lent is. A pelust kiköltöztettem az erkélyre (ha nagy vihar lesz kint akkor oda pisil majd) Felmostam a padlót domestosos vízzel, kimostam minden szőnyeget, nehogy megmaradjon vhol a pisi szag. 2-3 óránként leviszem eü. sétára, délután beiktatok egy 1-1,5 órás sétát. Este 11kor leviszem utóljára. Aztán betszem szobakennelbe, ami 1,5m x 1m-es. Már pici korától hozzá van szoktatva, általában ott szokott aludni...amikor még pelusos volt sose zártam be az ajtaját, de most estére bezárom, mert oda nem piszkít. Nem ellenkezik, nem akar kijönni, lefekszik és alszik. Reggel pedig fél 7kor kiveszem és adom is rá a hámot, viszem le pisilni. A technikám célravezető lesz? Változtassak valamin? Esetleg egyébb tanács? Hogyan szoktassam ahhoz, h ne kelljen lemenni 2-3 óránként? Mert lesz amikor suliba kell mennem, és akkor lesz magába 4-5 órát is. Előre is köszönöm a segítséget.
2012. máj. 7. 08:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Bolognesem van, nagyon pici. 1,5kg :)
2012. máj. 7. 08:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Minél idősebb lesz, annál tovább fogja bírni tartogatni, ha szükség van rá :) 4-5 óra meg sem fog kottyanni neki.
2012. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, viszont én még beiktatnám a jutifalatozást, amikor lent végzi a dolgát, azzal még jobban megerősíted benne a dolgot.
2012. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt is adok neki, meg jól megdicsérem, csak elfelejtettem írni :)
2012. máj. 7. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Na és mennyi idős?
2012. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos
2012. máj. 7. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!