Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Na kutyások! EUKANUBA vs. CIBAU?

Na kutyások! EUKANUBA vs. CIBAU?

Figyelt kérdés
Kistestű felnőtt kutyának kellene,normál aktivitás mellett.Nem tudok dönteni!Acana,Orijen KIZÁRVA mert komoly hasmenést okozott! [link] vagy [link]

2012. máj. 7. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eukanuba a hideg éghajlatra kifejlesztett munkakutyák (szánhúzó és stb.) számára lett kitalálva! Európában be is kellene tiltani a forgalmazását, mert több kárt okoz mint hasznot...
2012. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod hogy a hideg éghajlatra lett kifejlesztve?a szénhidrát mennyiségből?
2012. máj. 7. 12:34
 3/12 A kérdező kommentje:
vagy is javítok hogy a hideg éghajlatra kifejlesztett kutyáknak?de miért?
2012. máj. 7. 12:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Eukanubától szinte az összes ismerősöm kutyája hasmenést kapott, így azt nem javaslom főleg ha az acana is gond volt nálatok.

Mi most váltunk cibaura mert az összetétele alapján jobb, mint amit eddig vettünk árban meg majdnem ugyanaz. (igaz nem kistestűre, hanem az active-ra)

2012. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nálunk nincs hasmenés a eukanubától viszont nem tetszik a kutyusom ürülékének a színe mi is ha elfogy a táp váltunk. Nekem se jött be ez a táp pedig sokan dicsérik itt.
2012. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság hogy nekem a kutyus 1 éves koráig csak Eukanubát evett és semmi gondunk nem volt vele,de aztán nem is tudom milyen megfontolásból de váltottam.most már 4 éves de amit most eszik(Renske,ez egy párolt étel) attól gyakran ég a gyomra és nagyon eszi a füvet mellette.amikor kisi volt soha semmi bajunk nem volt Eukanuba mellett,1 évig azt se tudtuk mi az a hasmenés.ezért húz most a szívem felé viszont a Cibau felé meg azért mert azt írják hogy hormon és antibiotikum mentes a táp.ezért gondolom nem okoznak gondot talán hosszú távon sem.Most nehéz helyzetben vagyok.....
2012. máj. 7. 12:59
 7/12 anonim ***** válasza:
A Royal Canint is sokan szidják, nekünk bevált. Viszont a Eukanuba nagyon magas fehérjetartalmának köszönhetően hasmenése volt a kutyámnak és foltokban hullott a szőre. Nagyon nem vált be...Amúgy Canada-i táp...
2012. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért van benne sok fehérje?ahogy nézem kevesebb mint 24% csirke és pulyka hús van benne...az nem olyan sok fehérje.ha ez soknak számít akkor az ORIJEN mi a maga 40% fehérje tartalmával?a Daily care sensitive digestion változatában kevesebb mint 20% hús van ami így 22% fehérjét jelent.akkor a sima adult small olyan 24 körül lehet mert hogy arról ilyen részletesen nem írnak még az oldalukon sem csak az orvosi tápoknál írják a teljesen analítikai összetevőket.na szóval a kb.24% fehérje miért sok ha elvileg a kis testűeknek többre van szükségük a gyorsabb anyagcseréjük miatt.ők több energiát igényelnek vagy rosszúl tudom?
2012. máj. 7. 13:52
 9/12 anonim ***** válasza:
14 évig etettem eukanubával mindhárom kutyámat! Show minőségű kutyák voltak és több évben is végig az első helyeken végeztek. Meglátszott a szőrükön mozgáskon izomzatukon mindenükön h eukanubával lett táplálva. Én csak ajánlani tudom.
2012. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Az utolsónak külön mert megerősített abban hogy térjek vissza ahhoz a márkához amit kölyökkorában is adtam a kutyámnak.tudom hogy végeznek kisérleteket meg ilyesmi és nem is örülök neki de pont ezért gondolom úgy hogy nem fog gondot okozni a kutyusomnak mivel hogy tényleg le van tesztelve.egyébként mi is rendszeresen járunk kiállítani csak ők nagy testűek és tudom hogy sokan etetnek vele.tegnapi CAC-on is láttam egy gyönyörű Eukanubás kutyát.ha meg nem lesz jó valamilyen okból(emésztés vagy bármi akkor ki próbálom a Cibaut)
2012. máj. 7. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!