Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerti kutyások! Ti mennyit...

Kerti kutyások! Ti mennyit sétáltok naponta a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Nekünk kerti kutyánk van és én minden nap 1x elviszem sétálni kb 2-2,5 órára.Hétvégén amikor nincsen suli akkor pedig 2x 2 óra.Sokan azt mondják,hogy feleslegesen sétáltatom ennyit mert kerti kutya és kiszaladgálja magát,de nekem az a véleményem,hogy attól még,hogy az udvaron tud szaladgálni kellenek neki a külső ingerek.Ti mennyit sétáltok a kerti kutyátokkal?
2012. máj. 5. 08:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Naponta 1,5 óra szaladgálás kint a mezőn.

Amúgy meg minden hétvégén járunk vagy egész napos túrákra velük vagy meg kimegyünk van, hogy 5 óra hosszára is a közeli tóhoz.

2012. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Minden nap minimum 1 órát, de inkább többet. Ebben hétvégente van erdei séta ami minimum 2 óra, hétköznapokon meg inkább pórázos séta.
2012. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó fej gazdi vagy:)

És amúgy kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? A kutyád biztosan imádja, hogy ilyen sokat sétáltok, és ha Te is szívesen mész, és van rá időd, akkor miért ne?

Nekem lakásban van a kutyám, de egy barátnőmnek kerti kutyája van, naponta 2x megy ki vele, ő is kb másfél-2 órát van kint vele.

2012. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Már nagyon sokan mondták,hogy sok neki a séta ezért kicsit elbizonytalanodtam,de amíg élvezi és szeret sétálni és nekem is van időm addig maradnak ezek a hosszú séták.
2012. máj. 5. 08:50
 5/24 anonim ***** válasza:
én ismerek olyan kutyát hogy hiába van kert oda nem végzi el a dolgát:) követeli mint normális panelos kutya hogy menjenek el sétálni,mert hát dolog van:):)
2012. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az én kutyámnak megtanítottam,hogy a kert melyik részére végezze el a dolgát.Nekem is van olyan ismerősöm akinek a kutyája "kerttiszta" és naponta 4x viszi a kutyáját sétálni és olyankor végzi a kutya a dolgát.
2012. máj. 5. 09:09
 7/24 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon nagy kertbe van a két pulink és már 10 évesek és életükben nem sétáltak én meg kicsi voltam úgyhogy nem is szoktattam rá őket így sehogy nem sétálunk.....futnak amennyit akarnak....
2012. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

en delelott leviszem kb fel orara,korbejarjuk az utcakat,

delutan pedi kb 1,5 seta van,hetvegen kimegyunk a partra ahol elvagyunk akar 3-4-5 orat is.

nalunk nem teljesen kerti kutya,mivel kozos kert van a szomstedokkal,igy kiengedem ot a kertbe 3-4szer naponta 10-15 percre.neki ez eleg.

2012. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Hétköznapozta napi átlag 1 óra séta sokszor póráz nélkül hogy lemozogja magát. Minden hétvégén kutyaiskola meg horgászni is jön velünk :D
2012. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hetente 1-2x .Bőven elég neki, nagy a kert. Még így is hülyén néznek rám sokan mert itt senki nem sétáltat vagyis ,dehogynem, kiengedik a nyitott kapun a kutyákat hagy támadjon meg minden arra járót.
2012. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!